Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismamik hogy vagytok?

28 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Dolgoztok még? mikorra vagytok kiirva? mennyit híztatok?

Én karácsonyra vagyok kiirva, és 6kg hízásnál tartok :-(

kíváncsi lennék hogy ez más anyukáknál hogy alakul, illetve hogy hogy érzitek magatokat.


2009. okt. 1. 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi már 30 hetesek vagyunk, de gondolom nem zavar h minket nem a Jézuska hanem a Télapó hoz!

Én 9 kg híztam eddig( a héten már 31 hetes leszek),viszont nagy pocival és lakóval büszkélkedhetek, így nekem már nehezen megy az alvás a lélegzés és az evés is.Vannak magzatvíz elfolyós éjjeli rémálmok! :))

Furcsa, hisz úgy érzem nem félek a szüléstől, de lehet a tudatalattim igen! De nagyon jó egyre közelebb jutni ahhoz a pillanathoz h már megölelhessük Őt!

És én élvezem h nagy a pocim, büszke vagyok rá!

Veszélyeztetett vagyok így nem dolgozhatok az elejétől (sajna) de amúgy a 14 héttől jól vagyunk!

Boldog babvárást kedves kismamik!

2009. okt. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tittiritty ***** válasza:

Szia!

Mi 30+5 hetesek vagyunk, kicsit idősebbek a kérdésednél:-)Én még dolgozom, bár már jobban esne itthon rendezgetni a dolgaimat. Úgy tervezem, hogyha bírom, akkor nov. 1.-től maradok itthon.

Dec. 7.-re vagyok kiírva és ha tényleg akkor bújik ki a kiscsajszim, akkor a szülinapomon fogok szülni:-)

Nekem első babám és amikor teherbe estem eléggé le voltam fogyva, cseppet túlhajszoltam magam:-) Eddig 8 kg jött fel és még csak most jön a java állítólag.

Boldog babavárást Nektek!

2009. okt. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia 9:22! A 9:12 es vagyok!mi is dec 7-re vagyunk kiírva viszont én jobban örülnék ha a kissrácom 6-án jönne mert a Párom aznap született!

Gratulálok!

2009. okt. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 29+4 napos vagyok, és 9 kg-ot híztam. 48-ról kezdtem, második baba.Lányom 28 hónapos, és dec 19-re vagyok kiírva.

Már elég kényelmetlen a hasam, de még most fog nőni igazán.

Fáradékony vagyok és sokat keményedek egyes napokon, de a kislányomtól nem nagyon tudok pihenni, igaz most néhány hete délelőtt bölcsis, de itthon is sok a teendőm és éjjel is a mai napig többször felkelek hozzá. Egyébként táppénzen vagyok már.

Én karácsonykor már itthon leszek a babával, ezt elhatároztam:-)))

Remélem őt nem hordom túl:-(

A 6 kg szerintem jó ahogy te állsz.

Nekem eddig egyébként úgy alakul a súlyom, mint az elsőnél, és szerintem nem is lesz több.

Étvágyam eddig nem volt, mert 2 hétig antibiotikumot kellett szednem, nagyon beteg voltam, és talán most jön meg az étvágyam, de nem bírok egyszerre sokat enni, ami nem is baj.

2009. okt. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Tittiritty ***** válasza:

Szia 9:12! 9:22 vagyok:-)Nálatok akkor tripla ünnep lesz a dec. 6:-) 2 szülinap + mikulás.

Gratu Nektek is és vigyázzatok magatokra!

2009. okt. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy látom szeretik ezek a babák az ünnepnapokat. Én még most leszek 27 hetes, én meg újévre vagyok kiírva. az elejétől táppénzen vagyok, mert füstös helyen dolgoztam, meg veszélyeztetett voltam, most már minden rendben van. Ma megyünk 4d ultrahangra, átnézzük a babát a-z-ig. Meg jó lenne már bekukkantani a lába közé is, mert nem tudjuk még mi lesz.
2009. okt. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Mi pont ma vagyunk 30 hetesek!:)Az utóbbi egy két hétben kezdtem el kömbölyödni,és ezáltal kezd nehézkessé válni az alvás,fél óránként egyik oldalról a másikra. :( Idáig 8 kilót híztam. Ti hogy áltok a készülődéssel,a kiságyat elkészítettétek már?Én egy kicsit kezdek aggódni,hogy nehogy kicsússzak az időből,lassacskán költözködünk,de közben még pár előrehozott vizsgát is csinálok a fősulin,és takarítani kéne meg dolgozni is.Kicsit túlválaltam magam.Nektek nyugisak a hetek így a vége fele?
2009. okt. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én most vagyok 30hetes,tegnap óta érzékenyebbé válltam,mostanság kezdem szép apránként rendbe tenni a lakást nagytakarítás,persze ha húzgálni -emelni kell azt csak segítséggel,Kimostam a babaruhákat vasalgatom őket,már van a szekrénybe egy pár darab:-)A babakocsit most akarjuk megvenni,kiságy már van.Eddig 9-kg-ót híztam.Kellemes Boldog Babavárást nektek!!!
2009. okt. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 28 hetes vagyok.Én már nem dolgozom május óta,mióta megtudtam a JÓ hirt.Árufeltöltőként dolgoztam és elég strapás volt.Nem akartam kockáztatani.December 27-re vagyok kiirva.Kislányunk lesz.Nagyon aktiv és gyönyörü(4D-n voltunk).Sokat hiztam,de mind a pocimra ment:-))) 12 kg.Pedig nem eszem sokat.Mindenki azthiszi,hogy nem sokára szülök,amikor megmondom,hogy mikorra vagyok kiirva,hát kiakadnak.Leszámitva,hogy éjjel kb:3-4-szer kelek fel Wc-re,hogy egyre erösebb a kiscsajszim rugdosása egész jól vagyok.
2009. okt. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. Én még sehol se tartok a babadolgok beszerzésében,de már tudom hogy milyen babaágyat és babakocsit szeretnék. Sajnos anyagilag elég megterhelő ez az egész :-( de nembaj, már nagyon várom a pici érkezését :-)

mi szerencsére nem költözködünk meg ilyenek. Nem dolgzok október 1 óta, mert nagyon megterhelő volt már a bejárás a munkahelyre. Napi 1,5órát oda, másfél órát vissza kellett utazgatnom a lakhely és a melóhely között.

Ezt leszámítva nagyon jól vagyunk, picurkám igen aktív kezdett ezen a héten lenni (szerencsére).

2009. okt. 2. 07:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!