Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindig tudjatok, hogy milyen...

Mindig tudjatok, hogy milyen helyzetben van a babatok? Itt dudor, ott dudor, itt rugi, ott boksz, neha komolyan azt sem tudom milye hol van.

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
hehe! Ismerős:) Én mindig a kis lábát éreztem a gyomromban. 1-2x annyira kidugta, hogy rendesen meg tudtam neki fogni a talpacskáját.:)) Már akkor is szép nagy lába volt. :)))
2009. okt. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia! én 28hetes terhes vagyok és én se tudok rajta nagyon kiigazodni hogy milyen részecskéje hol van. Egyedül tegnap éreztem a köldököm alatt hogy ott van a buksija. Talán azt figyeltem meg, hogy ha a fejével nyomja a hasamat, akkor nagyobb területen érzem a "rugdosást", ha a lábával, kezével, akkor pedig pici aprókat rug. :-)
2009. okt. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olyan edes!
2009. okt. 1. 08:35
 4/6 anonim ***** válasza:
39 hetesek vagyunk, de ő még mindig nagyon aktív. Az egyetlen, amit mindig biztosan érzek, az a talpacskája, ami rendszerint a jobb oldali bordáimat rugdossa. Sokszor szabad szemmel is látható, ahogy ide-oda halad a kis dudor az oldalamon. Azt játszuk, hogy megcsikizem vagy megfogom a talpát, és akkor mindig arrébb vándorol. :-)
2009. okt. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én még csak tippelek, hogy ha erősebben érzem, az a lábikója lehet, és egészen lent van.

A legijesztőbb, amikor azt mondja, hogy blutyblutybluty és akkor olyan érzés, mintha egy óriási angolna csúszna körbe a hasamban. Na, akkor gondolom úgy, hogy megfordulhat.


24 hetes vagyok

2009. okt. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is játszom vele, főleg fürdéskor. Kidugja kis lábacskáját az oldalamhoz, mintha kérné, hogy mossam meg neki is. :))

a férjemnek pedig a kezecskéjét dugdossa.


mindenórás kismama

2009. okt. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!