Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10hetes 5 napos vagyok,...

10hetes 5 napos vagyok, szedem az Eleviet, mindenki azt mondja, hogy nagy babánk lesz tőle és én is nagy leszel tőle. Nálatok, hogy volt ez?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!


NEM a vitamintól lesz nagy egy baba. Sem a mama.

Rengeteg példa van arra, hogy vitaminszedés mellett is normál vagy kis súlyú baba születik, és arra is, hogy vitamin nélkül 4 kg fölött baba (mint az enyém).

A kismama hízása pedig az önuralmán és a hajlamán múlik. A vitamin max az étvágyat növeli.


Ezen az oldalon is sok ilyen kérdés-válasz van, példákkal, keress rá...

2009. okt. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

hát, én összesen 8 kilót híztam és szerintem már nem is fogok, mert már csak másfél hetem van. íén is Elevitet szedek, engem is rémisztgettek, de ez elindult valakitől, aztán azóta megy ez a téma. Nem ezen múlik!!!!

Van akinek nagy babája lett és szedte, de olyannak is lett nagy babája aki mást szedett vagy nem szedett semmit. És született már Elevittel is 2 és fél kilós gyermek 40 hétre.....

2009. okt. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az egész a genetikán múlik. Ugyan úgy mint minden más. Van aki Elevit nélkül is 5 kg-s babát szült (ismerek ilyet) és van aki Elevittel 2700 g-os babát. Én szedtem terhesvitamint, először Gravidát, de attól rosszul voltam, ezért váltottam Elevitre és 3400g-mal és 55 cm-vel született a kisfiam. Teljesen átlagos méret. Mondjuk a kórházban csak 1 baba volt tőle nagyobb, de az 3950 g-mal született és több haja volt mint az anyjának :D

2009. okt. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rákerestem, tényleg sok ezzel a témával kapcsolatos kérdés van.Köszönöm válaszaitokat!
2009. okt. 1. 08:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ez badarság szerintem. A vitamin miatt nem lesz nagy babád. Én a 12. hétig minden nap szedtem, utánna már csak kétnaponta. Engem is ezzel riogatnak hogy nagy babám lesz, pedig a pocim kisebb az átlagosnál, pedig 28hetes terhes vagyok.

Igaza van az előttem szólónak, a genetikán múlik. Én eddgi 6kg-t híztam, de a terhesség 16hetéig egy deka se jött rám.

2009. okt. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

En vegig szedtem elevitet es 2.70 kg volt szuleteskor a kislanyom.

Ez egy baromsag.

2009. okt. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az első 6 hónapban szedtem és csak 9,5 kilót híztam. A babám nagy lett 4,08 kg, de a családunkban átlagos méretű. Férjem tesója és az én egyik tesóm is 4 kiló feletti volt, én is 3800 gramm, szóval ez csak genetika.
2009. okt. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!