Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van ez a pacakomba,...

Mitől van ez a pacakomba, mostmár nagyon aggaszt?

Figyelt kérdés
Sziasztok olyan fura érzést érzek a pocimban most vagyok 11.hetes.Nem görcsöl,talán mint ha a köldökzsinór feszülne olyan.Még nem éreztem ilyet.A gyomrom amugy is nagyon fáj hányok is meg nagyon hányingerem van.Ideges is vagyok e miatt.Lehet csak beképzelem?Gondoltam a legrosszabra is már.Ha véletlen meghalt a baba olyankor mit érez az ember van jele,tünetei.Lázam nincs,még hőemelkedésem sem,és a vizeletem is tiszta.SEGÍTSETEK!Orvoshoz nem rohantam mert keddre amugy is elő vagyok jegyíezve.
2009. szept. 30. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak növekszik minden odabent,amiatt érzed ezt a furcsaságot.Ha nincs görcs,sem vérzés,akkor szerintem nincs nagy baj.Próbáltad a magnéziumot?Pihizzél is sokat.Viszont ha nem múlik el,akkor én holnap azért elmennék dokihoz.De a legfontosabb,hogy megnyugodj!30 hetes kismama
2009. szept. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodj meg ,mert egy11 hetes terhesség elvesztésének nem ilyenek a tünetei, hanem nagyon erős gőrcsök, de ha az nem is akkor menstruáció..a méhed most kezd növekedni, kb férfi ökőlnyi. szerintem ezt érzed. lesz ez még furább is..boldog babavárást.32h km
2009. szept. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!