Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még mindig görcsöl a hasam,...

Még mindig görcsöl a hasam, már 37 napja nem jött meg, van egy + tesztem. Aggaszt a görcsölés. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 6ik hétig folyamatosan görcsölgetett a hasam! Olyan mindjárt megjön érzésem volt! De ha jobban görcsölsz akkor keress fel egy orvost a biztonság kedvéért!
2011. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van egy pozitív teszted, akkor lassan majd kérj időpontot a dokitól. A görcsölés attól is lehet, hogy a méhet tartó szalagok elkezdenek nyúlni. Elég korán kezdi, nekem már 4-5 hetes terhesen is volt, és heteken keresztül komoly fájdalmaim voltak. Mivel az utsó menzi időpontjától számolják a terhességet, így már 5 hetesnek számítasz kb. 2-3 hét múlva már szívhangot is találnak. :)
2011. ápr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kisnita ***** válasza:

Amíg nincs vérzés addig normális. Ne izgulj ez úgymond "természetes" ha olyan fajta vagy akkor lesznek még kellemetlen tünetek a terhességed folyamán.

Szép terhességet és könnyű szülést neked :)

2011. ápr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és jókívánságokat! Megnyugodtam.
2011. ápr. 8. 20:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!