Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit erzel mikor megmozdul...

Mit erzel mikor megmozdul eloszor a baba? Es ki hany hetesen erezte eloszor?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
A lányomat 16 hetesen.Pici kis "bökéseket"éreztem.Most 13.héten.16+3 vagyok.
2009. szept. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a 20. héten, olyan hullámzó érzés volt, mintha egy hal ficánkolna egy vödör vizben. Nekem a dokim mondta hogy ilyen érzésre számitsak, és ilyen is lett.
2009. szept. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16hetesen éreztem először,és azóta minden nap érzem,és egy nap többször is.Olyan bökő érzés,meg mintha kígyó siklana bennem...:) Semmivel össze nem téveszthető érzés.Állati jó,imádom a babám!:)
2009. szept. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
13 hetes es 5 napos vagyok es alig varom mar!!
2009. szept. 30. 11:43
 5/7 anonim ***** válasza:
19 héttöl,igen ilyen kis bögdösés,lüktetés.most is olyan,csak már erösebb,de olyan jo,ugy masziroz.26 hetes km.
2009. szept. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia,én a 18.hét elejétől érzem,mostmár egyre erősebben.Olyan volt eleinte mintha egy mobiltelcsi rezgőre lett volna állitva a hasamban.
2009. szept. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első baba. 15 hetesen éreztem először zenehallgatás közben hanyatt fekve, hogy mintha korogna a hasam, de lennt. Előtte ettem mákostésztát, tehát éhes nem lehettem. A védőnő szerint az már a baba volt. Szerinte az édes indította így be.

Utána semmi, igaz nem is nagyon figyelgettem.

Aztán már 3. napja érzek olyat, mintha simogatná valami a hasamat belülről, és néha mintha csikizne valami szintén belülről. Tegnap szinte egész nap délután 3-ig éreztem. Ma 2x vettem észre hasonlót. Még bökdösést nem éreztem, de előbb-utóbb az is meglesz.

16+5 hetes

2009. szept. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!