Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hüvelyemben olyan érzésem...

A hüvelyemben olyan érzésem van elég sürűn mintha ki akarna szakadni valami. Mi ez?

Figyelt kérdés
38 hetet töltöttem,és eddig minden rendben,de most a derekam nagyon fáj,kiegyenesedni sem nagyon tudok,meg ez a fura érzés lent....az előző terhességemnél semmi ilyet nem tapasztaltam.Baba mozog,vele semmi gond.
2009. szept. 29. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Khm... nem ijesztgetni szeretnélek, de nálam ezután a "furcsa" nyilalló érzés után 2-3 nappal elment a magzatvizem és mentem szülni.....

2009. szept. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Már este írtam volna, de mielőtt elment az üzim, behalt a rendszer.

Mi újság Veled?

Szerintem megszültél már, de ha még nem, írj pár sort.

Nekem nagyon úgy jött le, hogy mindenórás lehetsz.

Üdv.

2009. szept. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat.Még eddig semmi.De ha azt mondjátok hogy ez is előjel akkor rákészülök.:D
2009. szept. 30. 12:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat en ma leptem a 36.hetbe es ilyen "tüneteim" mar vagy 2 hete vannak.A derekam le akar szakadni, eddig csak este jött ram, de mar par napja egesz nap faj es ott lennt meg szurkal, faj, neha par masodpercig olyan mintha v.mi szet akarna fesziteni a hüvelyem.Allitolag "csak" tagulunk a derekfajas meg normalis...Tudom sovany vigasz
2009. szept. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!