Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik mar szultek - eltuntek a...

Akik mar szultek - eltuntek a pocitokrol a nagy erek valahogy szules utan es a csikotok mikor huzodtak vissza es ha volt majfoltotok azok mikor tuntek el?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A nagy erek eltűnnek. A májfolt nem mindig, az akár ott is maradhat örökre. A csíkok meg biztosan ott maradnak, csak idővel elhalványodnak, de mindig tapintható és látható lesz.
2009. szept. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 1 év után már csak úgy látszott, ha alaposan megvizsgáltam, eléggé elhalványodik
2009. szept. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 8 éves lesz a kislányom és borzasztó maradt a hasam (vékony vagyok) tiszta sötét foltos. Most a 25. hétben járok, mivel nyúlt a bőr most nem látni. Szerintem ez már örökös marad.
2009. szept. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 17 éve csíkos a hasam. A férjem ezért kistigrisnek becéz. Most 16 hetes vagyok, és már elkezdett nőni a poci. Kíváncsi vagyok mennyi új csíkot kapok. És hány kilót szedek fel. Használok olajat és testápolót a pocira, de szerintem alkat kérdése is. Mondjuk 17 éve még nem kenegettem semmivel.
2009. szept. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy molett anya vagyok, nekem még nem tüntek el a csíkok 9 hónapja, de a pocakom sem lett sokkal kisebb, ugyan én csak 5 kilót szedtem fel a terhesség alatt. Most 16 hetes kismama vagyok, még nem szaporodtak a csíkjaim.
2009. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!