Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismama vagyok,...

27 hetes kismama vagyok, eddig 5 kilót híztam, a doki szerint sok. Mit egyek, amitől nem nagyon híznék többet/sokat?

Figyelt kérdés
2008. jún. 16. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom a dokit szerint miert sok? Szerintem eggyaltalan nem sok.De ha attol felsz hogy ezutan hizni fogsz ne egyel sok kenyeret vagy tesztakat hanem sok gyumolcsot..
2008. jún. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy fogyózni kezdjél, ez a súly nagyon is ideális 27 hetes korban, kb 1 kg már a baba + a viz+ vér+ a méhlepény, szóval öszesen maximum 1,5 plusz lehet rajtad.

Én is 27 hetes vagyok és én 8kgt hiztam, az orvos szerint nem sok.

2008. jún. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Micsodaaaaaaaaaaaaaaaa?azt mondta h sok 5 kiló plussz?

Ez akkor lököttség már elnézést!Bár attól is függ h hány kilóval kezdted!de ez abszolút nem sok!Lényeg h egáészséges legyél,a cukor terhelésed jó legyen meg a vérnyomásod!Meg az is fontos h Te jól érezzed magad a bőrödben!Mozogj,és egyél-légy boldog!

Boldog abbavárást!28 hetes kismama 9 kiló töblettel-ami meg sem látszik:-)

2008. jún. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ez az orvos nemnormális! Nyugodtan egyéll bármit!! Én 30 kg-ot hiztam a terhesség alatt! 6 hetes babám van, és már 17 kg le is fogytam. Ugyhogy nem kell félni a hizástól!
2008. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom a dokid minek alapján állítja, hogy az 5 kg sok. Én 20 hetesen tartottam 5-nél, most 25 hetesen már 6 kg van rajtam és ez mindenki szerint tökéletes.

Nem tudom, mennyi volt az induló súlyod, de nehogy elkezdj ezen parázni vagy netán fogyózni! Étkezz normálisan, naponta többször keveset és semmi probléma nem lesz.

Sok zöldség, gyümölcs, fehérje, lehetőleg teljes kiörlésű gabonafélék, édesség csak kis mennyiségben.

2008. jún. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ne halgasa rá és pláne ne fogyózz!!!Egyáltalán nem sok,én mondjuk 36hetsen 14kilot szedtem fel,bár nem látszik s a dokim sem mondott semmit én érzem kicsit sok,de tudom rágcsiztam is eleget.Szval nehogy fogyózz!!
2008. jún. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy megnyugtattatok, én sem értettem, miért sok. Azt mondta, 3 kiló bőven elég lett volna. Amúgy 67-ről indultam. Még egyszer köszi mindenkinek.
2008. jún. 17. 06:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is 27 hetes vagyok 5kg plusszal. A doki engem meg is dícsért, ez mind a baba és a körülötte lévő dolgok. Én enyhe diétával tudtam tartani ezt a hízási ütemet. Szóval ez tökéletes, az tuti, hogy 10kgnál többet nem fogsz felszedni az egész terhesség alatt és egyébként 10-12kg hízás átlagosnak mondható.
2008. jún. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!