Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18hetes es 3 napos terhes...

18hetes es 3 napos terhes vagyok. Masodik terhessegem. Problema az hogy meg nem erzem a babamat?

Figyelt kérdés
Meddig normalis hogy nem erzem mozogni?
2008. jún. 16. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Megtortenhet hogy nem erzed 20 hetesen azert erezned kell.Nekem elso terhesseg,jo par napja erzem,meg lattam is tegnap este furdes kozben.holnap toltom 18 hetet.
2008. jún. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem probléma. Sokmindenen múlik, ki mikor kezdi érezni.

Pl. elöl fekvő méhlepénynél többnyire később érezni, vagy valamivel vastagabb hasfal stb.

Hallottam már olyat, hogy valaki csak 22-24 hetesen érezte először.

2008. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat en is a heten vagyok 18 hetes, es en sem nagyon ereztem meg. vagyis 1-2 hete erezgetek valamit, de nem minden nap, es nem vagyok meggyozodve, hogy a kisbabam az. En sem vagyok ez miatt a legnyugodtabb, de mindenki azt mondja, hogy nyugi, meg nem keso.
2008. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elozo, hozaszolo: nekem is masodik gyerek.
2008. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Igen elol tapad a mehlepeny. De a hasfalam nem vastag. Magas vagyok, es normal testalkatu. Szoval ez szamit?
2008. jún. 16. 21:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a fiamat megéreztem úgy a 16. héten. Most várom a másodikat, és a 20. hét betöltése előtt nem éreztem. Tény, hogy maradt rajtam 8 kg plusz, állítólag ez is számít. De ne aggódj, gondolom a napokban mész genetikai UH-ra, ott úgyis látod, mekkora buli van a pocakodban.:)
2008. jún. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!