Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A dokimnak olyan UH gépe van,...

A dokimnak olyan UH gépe van, amin nem hallom a baba szívhangját. Látom a képen, hogy dobog, csak nem lehet hallani, gondolom régi a gép. Normális ez?

Figyelt kérdés

Minden ok a babával, és velem is. Csak annyira szerettem volna hallani a babó szívhangját, de sajna a dokinak olyan gépe van, amin nem lehet hallani. :((

Pedig magán dokihoz járok.

12 hetes kismama


2008. jún. 16. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon aggaszt, akkor menj el magán UH-ra, 4D-re, egyébként meg nem az a fő, hogy halljuk, hanem, hogy ő lássa minden ok, lemérje kötelező elektrokardiogrammon a megfelelő távolságokat (ilyet biztosan csinál???) és a frekvencia is jó legyen, szabályos stb!
2008. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is eddig normalis ultrahangra mentem,mindig lattam a szvet dobogni de nem hallottam, most utoljara doktort csereltem 3D gepe van es itt mar hallottam is.
2008. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Kérd meg a védőnőt,hátha már ő is meg tudja találni.Nekem egyből megtalálta a saját szerkentyűjével.Igaz én akkor már picit idősebb voltam.22 hetes pocis
2008. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Éppen ma megyek a 12 hetes UH.-ra, majd kiderül... :))
2008. jún. 17. 07:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!