Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányingerem van a zöldségektől...

Hányingerem van a zöldségektől. Hogy egyek így egészséges ételeket?

Figyelt kérdés
Még az első trimeszterben, az émelygős időszakban vagyok. Szerencsére nem érzem egész nap,de amikor próbálok az előírás szerint zöldségeket enni (répa,karfiol,karalábé),utána igencsak előjön a hányingerem. Nem fog hiányozni,ha kihagyom?
2009. szept. 29. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a 20. hétig csak hánytam. Szó szerint mindent, így enni is alig tudtam. (egyedül a sajtos-tejfölös tésztát és a pirítóst nem hánytam ki, így jószerével azon éltem a terhesség feléig.. + Elevit). 10 hónapos makkegészséges lányom van. :) A 3. trimeszterben már tudtam enni.. persze csak mérsékelten, mert a hányás megmaradt végig, csak már nem volt mindennapos.
2009. szept. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem tudod még pótolni gyümivel!Hidd el később meg fogod kívánni a zöldségeket is.Ha nem esik most jól ne kínozd magad,főleg ha nélkülük nincsenek a tünetek!

Én 17 hetes koromig undorodtam a hústól!Pedig előtte nem voltam vega!

Ahogy babóca elkezdett nagyobb ütemben növekedni egyik napról a másikra megettem!Nekem azt mondták nem baj,higgyem el a 20.hét környékétől minden jól fog esni!

Így is lett!

Bolgod Babavárást!

30 hetes km

2009. szept. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!