Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy 37 hetes vagyok...

Normális hogy 37 hetes vagyok de még egyszer sem néztek méhszáj értéket?

Figyelt kérdés
28 hetesen voltam rákszűrésen és akkor nézték, azóta egyszer sem. Nincs fogadott orvosom, de gondolom nem attól függ hogy van-e vagy nincs.
2013. máj. 6. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:

hát nekem a dokim minden egyes alkalommal azzal kezdi a vizsgálatot....


gondolom orvosonként/kórházanként eltérnek a szokások, de azért már nézhetett volna szerintem ....

2013. máj. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem se nézték, csak a 38. héten! Ha mész ctg-re akkor szólj a dokinak aki ott van, hogy nézzen meg!
2013. máj. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk sem erőltetik meg magukat ilyen ügyben.

Nekem a múltkor csak azért nézték meg 31 hetesen, mert mondtam, hogy olyan nagyon nehéznek érzem a pocakom.

De előtte nekem sem nézték.

Szintén nincs fogadott orvosom.

Holnap megyek terhesgondozásra kíváncsi leszek nézik-e.

34 hkm

2013. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gabi86 ***** válasza:
nekem már nézték,többször is.én az uh vagyok kiakadva hogy 20 hét óta nem csináltak.Honnan tudják hogy megfordult e a baba és hogy jól van e?
2013. máj. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!