Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3100as méhszáj a 16. héten,...

3100as méhszáj a 16. héten, többedik terhességnél nem vészes ugye?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem vészes, de azért próbálj minél többet pihenni, ha teheted, dőlj le egy kicsit!
2013. máj. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány gyereked van? Tudnod kell, itt már bajok vannak, irány az orvos.
2013. máj. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Orvosod mit mondott?? Én vészesnek értékelném, még nagyon az elején vagy, ha van otthon gyerkőc, gyakorlatilag lehetetlen pihenned, pedig az kellene most nagyon..
2013. máj. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15 hetes vagyok 12 hetes kor óta 3100 a méhszájam. (4.baba) annyit mondtak hogy pihenjek. Most ez gyerekek mellett amennyire megoldható, annyira pihenek...
2013. máj. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

2 é 3. válaszoló, nektek ettől lesz boldog a napotok, hogy rémítgetitek? "Tudnod kell, itt már bajok vannak, irány az orvos."

"Én vészesnek értékelném, még nagyon az elején vagy" nincsen igazatok. Nagyon sok többedik terhes nőnek nyílik korán a méhszáj, az, hogy a külső nyitott nem vészes és nincsen baj. Gyakoribb ellenőrzést igényel, és ha tovább nyílik, akkor estenként! egyéb beavatkozást. Felesleges ijesztgetnetek, ha gond lenne az orvosa nyilván mondta volna, hiszen ezt az értéket feltehetően nem magának állapította meg....

2013. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki,h mivel szültem már 2szer,ezért nyílhat.Nem mondta,hogy pihenjek,de ha fáradok,amúgyis le dőlök.Köszi mindenkinek!
2013. máj. 3. 13:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azt írtam el, amit nekem mondott az orvos (pihenni, mert bármikor baj lehet), nyilván ez orvos függő, és hogy mennyire foglalkozik a kismamával. Eszem ágában nem volt ijesztegetni, de soha nem írok olyat, amit más szeretne olvasni, pláne ha átéli az ember, csak ebbe gondolj bele. Írhatom, hogy persze, hogy nem gáz, aztán egyszer bejön valami és kapom a fenyegető levelet?! Tartanád a hátad érte? Mert én nem.
2013. máj. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Két gyerekem van, a másodiknál szigorú pihenést írt elő az orvos, de próbáld ezt egy három éves igencsak eleven kisfiú mellett. Sajnos elvetéltem. Nem ijesztés, ez megtörténhet.
2013. máj. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocs: a harmadik megszületett, mert a nővérem vállalta a fiamat, én pedig kórházban voltam hónapokig.
2013. máj. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!