Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan kaphatnék egy listát...

Honnan kaphatnék egy listát olyan élelmiszerekkel amit terhesen nem ehetek, mivel nem Magyarországon élek, nálunk nincs védőnő, a dokit meg nem kérdezgethetem folyton?

Figyelt kérdés
neten találtam, de mindenhol más van nekem egy komplex kéne
2013. máj. 6. 10:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szió! Terhesgondózáson ráérdeztem a dokitól erről a tiltó listáról , azt mondta mindent lehet enni , húst jól át kell sütni ennyi a lányeg , amivel vigyázzni kell az a só a vízesedés miatt. A többi dolgot ami írnak mindent szabad enni csak mértékkel ennyi az egész. Nekem második babóm lesz amiótta van internetem és számítógépem én is mindenek utána nézek . A kislányommal mivel akkor nem vot számítógépem nem nézegetem ilyesmiket mindent ettem és egézséges lett . Szóval mindent lehet csak mértékkel . Boldog Babavárást! 23+1 hkm :)
2013. máj. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Rákérdeztem bocsi elírtam :)
2013. máj. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyers húst, nyers tojást ne egyél, többit szabad.
2013. máj. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nincs lista:) kevés camembert sajt, semmi házi sajt, vagy házi méz, semmi alkohol, semmi drog és semmi nyers hús (sushi se)
2013. máj. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
4. válaszoló! Házi mézet miért nem szabad? Mi méhészkedünk és a teába mindíg a mi mézünket teszem..
2013. máj. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

hát azt írják, házi mézet ne nagyon, de bevallom, ha lenne házi mézünk, tuti én is azt nyakalnám :) annyira nem hiszek ezekben, főleg, ha az orvos se emeli ki konkrétan, de itt egy "cikk" róla:

[link]


ugyanitt a hal is kb. káros, szóval....de szerintem a kulcs a mértékletesség

2013. máj. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Lehet benne valami! Bár a halat is mértékletesen írja,csak egy kettőt tilt,de lehet,hogy jobb,ha odafigyelünk ezekre tényleg!
2013. máj. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Olvastam jópár dolgot ami vetélést okozhat, pl ananász, fahéj stb. ezért kéne nekem egy ilyen lista.
2013. máj. 6. 12:17
 9/16 anonim ***** válasza:
kérdező, ne már:D ananász, fahéj?:D ilyen nincs!:) a terhességem elején rengeteg fahéjas dolgot kívántam, ananászt is ettem nemrég, és minden rendben:) ez baromság, mindenfélét összehordanak az interneten...:(
2013. máj. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
így van sok baromság van fent ami nem igaz, mindent lehet kivéve nyers hús , húsokat jól átsütve fogyasz csak meg amire figyelni kell a só a vízesedés miatt. Nekem ezt a dokim mondta . Nem hiszem hogy egy doktor hülyeséget mond.
2013. máj. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!