Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen krémet használjak az...

Milyen krémet használjak az aranyeremre?

Figyelt kérdés
egyébként nem volt ilyen problémám soha a terhesség előtt és most olyan kellemetlen.fáj és vérzik is mikor wc zek.bocsi a részletekért
2009. szept. 28. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Férjem Hemorid-ot kapott a dokitól.
2009. szept. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Mindenképpen figyelj, hogy sokat nem szabad terhesség alatt! Pl. a Reparont, ami nagyon hatásos, de várandósoknak tilos. Érdeklődj a gyógyszertárban, vagy a neten, pl. hazipatika.hu-n.
2009. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Szia!

Szegénykém, mi lesz veled szülés után, ha már most panaszt okoz.

Én sokat szenvedtem a 2. gyerekem után, 2 hónapíg se ülni, se menni nem tudtam normálisan, azt hittem, a gátsebem fáj, pedíg az aranyerem volt.

Így, terhesen nem tudom, mit lehet alkalmazni, bár van egy olyan krém a patikában, meg a gyógynövényboltban hogy:Aranyér elleni kenőcs.

[link]

[link]

Szülés után viszont RENGETEGET igyál, és sok gyümölcsöt egyél, mert a székrekedés majdnem minden kismamánál megjelenik, főként a kevés folyadék miatt, na meg a szülés alatti erőlködés is kihozza.

Ráadásul a belek, mire beindulnak, sokszor 3-4 nap, mire tudsz majd nagywc-zni.


Mondjuk a megfelelő folydékbevitel, rostos étrend segíthet terhesség alatt is, és esetleg másfajta vitamin, mert a vaskészítmények is okozhatnak székrekedést.


Esetleg kérdezd meg a dokit nem lehetne orvosolni még szülés előtt egy ambuláns, 10 perces beavatkozással.

Szülés után még rosszabb lesz, akkor pedíg nem tudsz már olyan könnyen elszabadulni a babától.

Jobbulást.

Üdv.

2009. szept. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat.voltam dokinál doxiproct -ot ajánlott és képzeljétek azt mondta,hogy a terhes nők 85 százaléka szenved ettől.úgy ledöbbentem.na mind 1.köszi mindenkinek még 1x.
2009. okt. 2. 16:38
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

szia,


nekem terhesség alatt nem volt, de szülés után igen, és spertit használtam, azt lehet szoptatás alatt, és nagyon szépen és hamar elmúlt tőle.

2009. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is a Sperti krémet használtam. Nagyon jó, terhesség és szoptatás alatt is lehet használni.

Plusszban minden fürcsinél kamillás vízzel öblítettem le illetve minden wc-zés után is kamilláztam :):) nagyon hamra elmúlt.

Boldog babavárást:):):)

2009. okt. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.
2009. okt. 9. 13:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!