Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sima ultrahangon lehet látni...

Sima ultrahangon lehet látni ha a picikének a nyakán van a köldökzsinór? Nagyon félek ettől.38 hetes kismami.

Figyelt kérdés
2008. jún. 16. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen azt mondják lehet látni. Én 38 hetesen voltam uh.án utoljára nem mondtak semmit. Szüléskor még is rá volt tekeredve 2-szer is.
2008. jún. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, igen, látszik, de lehet, hogy csak árnyék vetül oda. Engem is érdekelt a kérdés és itt egy szakértő orvos válaszolt is rá: [link]
2008. jún. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet latni!Egy ismerosomnek 30 hetesen vettek eszre hogy a nyakan volt a koldokzsinor de most az utolso ultrahangjan,34 hetesen szerencsere lejott.Mindket alkalommal sima ultrahang volt..
2008. jún. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!