Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi vált be Neked a következő...

Mi vált be Neked a következő problémára?

Figyelt kérdés

Már lassan egy hete iszonyatosan fáj a hátam, főleg a lapockáim között, és alatta. Ülni nem tudok, feküdni és emiatt aludni szintén nem megy:( Már nagyon kivagyok.

Jégzselével próbáltam, sajna nem segít. Az egyéb gyógyszertári kencék (Diclofenac, Keto spray, Fastum és társai) terhesség alatt nem használhatók. Sajnos már alig élek, annyira fáj a hátam. A derekam NEM!

Azt ne írjátok, hogy egyre rosszabb lesz a helyzet, mert azzal tisztában vagyok. Bár előző terhességemnél ilyen gondom nem volt.

32 hetes km


2009. szept. 28. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:

A terhességem előtt volt ilyesmi. Bordaközi idegzsábát mondott az orvos, azaz a fájdalom idegi alapon jött, azért nem használ rá se masszázs, se fájdalomcsillapító, se bedörzsölés. Mydetont vagy Myderisont írt fel rá, már nem emlékszem, pár nap után teljesen elmúlt.


Szerintem menj el vele orvoshoz. Még az is lehet, hogy van rá terhesség alatt használható kezelés.

2009. szept. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem hasonló volt , de elől a mellkasomnál, az egész oldalam nagyon fájt, nem tudtam se hapcizni, se semmit, mert nagyon szúrt. Azt hittem ez tüdőgyuszi... elmentem dokihoz, és nekem a naturlandos gyógynövényes krémet írta fel, ez nagyon bevált. Enyhe fájdalomcsillapító hatású+ lehűti a bekent területet. Kentem, mint a disznózsírt, de 1 hét alatt rendbehozta! :))

2009. szept. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!