Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tatabányán tudtok ajánlani...

Tatabányán tudtok ajánlani egy lelkiismeretes, nem pénzéhes, nődokit?

Figyelt kérdés

Sajnos,csak rossz tapasztalatom van a tatabányai orvosokról,valaki esetleg még is tudna nekem ajánlani egy normálisat?

Tarifák egy magánrendelésen?


2009. szept. 28. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Melyiket nem szeretnéd, hogy ajánljuk? :) Tehát melyik az amelyikkel rosszul jártál?

2009. szept. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mivel első terhességemnél nem volt fogadott dokim,igy félig meddig megismertem mindegyiket

Dr Málik császározott,ő lelkiismeretes doki volt,igy is hogy nem kapott pénzt,csak hát a modora...

A lényeg,hogy olyan doki legyen aki CSAK a pénzemért foglalkozik velem....

Ja és persze ne legyen drága...

2009. szept. 28. 12:47
 3/5 A kérdező kommentje:
Javitom! Mármint aki Nem csak a pénzemért foglakozik velem..
2009. szept. 28. 12:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én a Dr.Ferenz Zoltánt ajánlom. 5000 Ft a terhesgondozás és 60 a szülés. Nagyon rendes, kedves. Én őt tudom ajánlani. :)
2009. szept. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 38 hetes kismama vagyok a Pazár Danihoz járok évek óta, nagyon szeretm őt már csak azért is mert nem egy bunkó kezű doki! 7000 a rendelés és 70 a szülés! Ha kell tel.szám írok Üdv: Andi
2009. szept. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!