Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tatabányán engedtek simán...

Tatabányán engedtek simán szülni, ha az előző császár volt?

Figyelt kérdés
Mennyi idő telt el a két szülés között?Mi volt az oka a császárnak?Fogadott orvos volt-e?Mert én úgy vettem észre nem nagyon szorgalmazzák...
2011. szept. 28. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fogják engedni, orvostól független. En ezért mentem Bp-re.
2011. szept. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És sikerült simán megszülnöd?Melyik kórházba mentél? Bekellet feküdnöd előtte?Fogadtál orvost?
2011. szept. 30. 13:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Még várandós vagyok a babával, szóval azt nem tudom megírni még milyen lett a vége. De azt tudom, hogy itt legalább szóval állnak velem és meghallgatják, hogy én mit szeretnék. Ezt Tatabányán egyik orvos sem teszi meg. Ha más nem is, de legalább annyit "kaptam", hogy meglátjuk hogyan alakul a 9. hónap. Ha minden komplikáció mentes, akkor megpróbálhatom a természetes szülést. Nekem már ez is bőven elég egyelőre.

Szent István Kórházba mentem, Kosztin doktorhoz, aki Komáromban is rendel.

2011. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Mikorra vagy kiírva?
2011. okt. 2. 09:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Dec 31.
2011. okt. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!