Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érezheti már a kispapa...

Mikor érezheti már a kispapa is a baba mozgását?

Figyelt kérdés
21 hetes leszek a héten és én már érzem, hogy mocorog belül, de kivülről még nem érezhető.
2009. szept. 28. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon változó. Első babámat várom, méhlepény mellső falon, a 15-16. héttől érzem hogy mozog, és a férjem kb a 18. héttől érzi ha ráteszi a kezét. Ne aggódj, lassan fogja érzeni! Alkat kérdése is és hogy befele vagy kifele mocorog inkább a babád.

Sok boldogságot!

39 hetes kismami

2009. szept. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még pár hét:)Én a 15. héten éreztem először a babánkat,a párom kb: 22-23. hét körül és akkor is nagy türelem kellett hozzá:)És háton kellett feküdnöm, hogy érezhető legyen!
2009. szept. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Szia!Nekem én a 19.héten éreztem elöször.Párom csak 3 hete látta először.Most vagyok 27 hetes.Egyik ismerösömmel dumcsiztam múlthéten és ö is észrevette,hogy elmozdult a pocim.Szerintem már nem kell sokat várnia a párodnak.Boldog babavárást!!!!!
2009. szept. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Első baba. A párom a 16-17. héten már érezte, 1 vagy két alkalommal fordult elő, hogy épp szerencsénk volt, és belerugott a kezébe, mikor a hasamra tette. Kb. ennyiszer éreztem én is. Mióta van a picinek valami rendje, és este elkezd ficánkolni, apucinak is rugdos néhányat. Csak apucinak nem sok türelme van hozzá, hogy a pocimat tapogassa, és várjon. Mikor eszébe jut, megsimogatja, meg csodálkozik, hogy mekkorát nőtt, de 1-2 rugit van csak türelme kivárni, utána veszi is el a kezét. Rendszeresen ő is 1-2 hete érzi.


23 hetes vagyok

2009. szept. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a 14. héten éreztem először, a páromnak csak egy pár hete tudtam megmutatni, kb. a 22. héten. Amikor odateszi a kezét, akkor tuti nem rúg, vagy ha én érzem, hogy ez most jó nagy volt,akkor abból ő nem érez semmit, mert befelé rúgott. Néha meg olyat érez meg, ami nekem alig volt észrevehető.


25 hetes km.

2009. szept. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a 14. héten kezdtem el érezni a Pici mozgását, Apa pedig kb. 20 hetesen :) De ez nagyon változó! Állítólag függ pl. a hasfal vastagságától, vékony anyukáknál hamarabb érezhető. Na én erre rácáfoltam, mert elég hájas a hasam, mégis hamar éreztem én is, és Apa is :)

Hanyatt fekszem, esetleg oldalt fordítom egy picit a csípőmet, és várni kell türelmesen :) Csak ebben a pózban működik egyelőre :)

2009. szept. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az elso babamat 18 hetesen ereztem eloszor, kivulrol 20 hetesen lehetett erezni a mozgasat, akkor a ferjem az elso nagyobb rugast el is kapta, epp ott volt es tapizott.

Most a masodik babanal a nagyon gyenge belso matatast en mar a 14. hettol erzem, most vagyok 19 hetes es egy hete erzem kivulrol is a kezemmel a rugast. Pedig mellso falon tapad a lepeny most (az elsonel a hatso falon volt), a dokim azt mondta, hogy mellso falival meg jopar hetig nem lesz lathato, erezheto kivul a magzatmozgas, csak en fogom erezni.

2009. szept. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat, boldog babavárást:-)
2009. szept. 28. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!