Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 175/84-es kismami mikor...

175/84-es kismami mikor érezheti már a babót? Már alig várom, de még nem érzem.17+2 hetes vagyok és első baba

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első terhességnél 18-20. hét körül szokták érezni, hogy mozog a pici. nemsokára érezni fogod! Valószínűleg már most is érzed, csak még nem tudod, hogy az. Olyan, mint a bélmozgások.

2010. jún. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia. én elsőnek olyan 17+1 nposan éreztem apicurt, majd eltelt két hét...igazából miondhatni többször érezni oylan 21 hetes körül éreztem, majd 23 hetes kortól minden nap.


türelem, még nagy neki a pocak :-)

2010. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia, ha a hatso falon tapadt a mehlepeny akkor korabban erzed, ha a mellso falon tapadt akkor kesobb. en a 16ik het korul kezdtem erezni ilyen buborek szeru dolgokat, monda a doki hgy a babuci,en akkor ereztem ha hanyatt fekudtem es csend volt, este lefekveskor. aztan egyre erosedtek a mozgasok, most 23 hetes multam es a igencsak sportol odaben a picurka, lehet latni mikor mocorog mar kivulrol is, es mostmar rendszeresek a mozgasok, hol lustabb hol aktivabb, de rendszeresek. nemsokara erezni fogod te is.
2010. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Más adatokkal ugyan, de kb.nekem is ennyi feleslegem volt mint neked. Attól is függ, hogy mellső vagy hátsó fali e a lepényed. Ha hátsó fali akkor kb. a 19. hét körül érezheted biztosan, ha mellső fali akkor a 20-21. hét körül. Én is 21 hetesen éreztem és azóta mindig :)

Boldog babavárást!

28+4 hetes kismama

2010. jún. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, már nagyon várjuk az apukájával együtt. :)
2010. jún. 21. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!