Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdődnek a reggeli...

Mikor kezdődnek a reggeli rosszullétek?

Figyelt kérdés
Holnap lépek a 6. hétbe, de még semmi hányingerem nem volt, egyedül a melleim feszülnek, valamint a reggeli hőm ad biztosítékot arra, hogy kismama vagyok. Normális ez?
2008. jún. 16. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen normális. Nekem a 8. hétig semmi nem volt, aztán mint akire ráraktak minden nyavalyát. Egészen a 16. hétig. Minden reggel futás a fürdőbe, meg émelygés, stb. Nyugi érezd magad mázlistának, lehet hogy nálad nem is lesznek ilyen "látványos" tünetek. De ha mégis, akkor szerintem nálad is később fog jelentkezni.

Gratulálok

22 hetes kismami

2008. jún. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi jele nem volt annak hogy várandós vagyok, egyetlen egyszer hánytam a vaníliafagyitól, amit eddig imádtam, de mostmár rá se tudok nézni. Örülj neki, hogy nem vagy rosszul.:) Szóval szerintem normális dolog. Ja és a mai napig semmi rosszullét nincs, pedig már 18 hetesek vunk
2008. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a gyakori pisilésen kivül semmi terhes tünetem nem volt.

26 hetes kismami

2008. jún. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5-8.hétig voltak nagyon enyhe tüneteim (fáradtság, pici émelygés), azóta semmi. Neked is hasonlót kívánok!! Üdv 15 hetes kismami
2008. jún. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én az elsö két gyermekemel semmit nem éreztem még a mellem se feszült,a harmadikal nagyon rosszul voltam az 5ik héttol ami sajnos 10hetesen elhalt,most várom a követekezö babám 5hetes,de ez még hihettlen számomra is de az 5ik naptol,ahogy egyutt voltunk fájt a mellem hányingerem volt,van de nem olyan nagyon mint az elhalt babánál,ugyhogy normális örülj neki ha jol viseled nem jo rosszul lenni én tudom már ki probáltam mind a kettöt,az elsövel 16hetesen megmásztam a rám-szakadékot is,
2008. jún. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem pont a 6. héttől kezdődtek a rosszullétek. Addig ugyanazok a tüneteim voltak, mint neked, plussz a hasam alja is úgy elkezdett akkor fájni, mintha megakart volna jönni. Mindez nálam 4 hétig tartott. Most a 14. hétben vagyok, és csak időnként fáj a hasam, és néha érzem, hogy feszülnek a melleim.
2008. jún. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint te a szerencsésebbek közé tartozol. Nekem nagyon korán, 3-4 hetesem hányingerem volt, rosszulléteim voltak. Kb a 10-11 héten megszűntek. A tünetek megjelenése nem törvényszerű, az is lehet, hogy te már megúszod:)

18 hetes kismama

2008. jún. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Amint látod, ez minden terhességnél más és más. Nekem a 6. héttől kezdődött és a 16. hétig tartott, a legdurvább a 7-12. hét volt, csak aludni-feküdni bírtam, minden kijött belőlem, rettenetes. Már azt hittem, sosem lesz vége... Most kicsattanok az energiától, élvezem nagyon a terhességet, imádom, ahogy rúgdos a kisbabám és nő a pocakom! Lehet, hogy Nálad egyáltalán nem jelentkeznek ezek a tünetek. 21 és fél hetes kismama
2008. jún. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!