Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26. hét után mennyit híztál...

26. hét után mennyit híztál még a terhesség végéig? Figyeltél az étkezésedre vagy nem?

Figyelt kérdés
köszi!
2013. ápr. 30. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
10kg-ot.Nem figyeltem az étkezésre.Mindenből ettem amit megkívántam,persze nem töménytelen mennyiségben.
2013. ápr. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
5 kg-t. Kénytelen voltam figyelni az étkezésemre, mert terhességi cukorbetegségem volt.
2013. ápr. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
10-12 kilót, nem figyeltem veszélyeztetett voltam, feküdtem nasiztam ropi keksz stb
2013. ápr. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Abban a "szerencsés" helyzetben voltam, hogy az utolsó trim-ben jóformán semmi nem jött fel, inkább az elején egy 10-es, utána plusz-mínusz 1-2 kg.

Próbáltam figyelni, de amit megkívántam, azt bizony megettem (persze nem töméntelen mennyiségben).

2013. ápr. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Odafigyeltem :) Nem akartam hatalmas lenni :D


Gyümölcsöket irdatlan mennyiségben ettem :) De leginkább azt kívántam. Tavaly egész nyáron terhes voltam, ebből a szempontból jó volt.

26.-ik hét után 5kilót híztam, a 26.ik hétig 2kg-t.

Azaz összesen 7kg.-val voltam nehezebb :)

2013. ápr. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

39 hkm vagyok. Én nagyon sokat híztam. Már 24 kg-t. Bár, óriási a hasam, mindenki azt kérdezi, hogy véletlenül nem ketten vannak odabenn? Pár napja nagyon felpuffadt az arcom, kezem, lábfejem, ami dobott a súlyon fél kilót. Ahogy elnézem magam a tükörben, ha leszámítom a nagy pocit, nem nézek ki annyi kilónak, mint amennyi vagyok. A fenekem jól megnőtt, és a combom lett vastagabb, de kb. úgy ennyi. Majd szülés után lemegy. Első babával is 26 kilót híztam, a 6 hetes kontrollnál ebből már csak 15 kg maradt, 4- 5 hónap alatt az is lement.

Vannak viszont, akik a várandóság alatt alig híznak és szoptatás alatt szednek fel sokat.

2013. ápr. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ettem, amit megkívántam.

30. hétig 3 kiló, utána még 5 kiló jött fel.

2013. ápr. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi az eddgigieket !!!!! :)))
2013. ápr. 30. 13:22
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Húú, hát most biztos megköveznek, de én bizony figyeltem. A kisfiammal 4 éve híztam 20 kg-t( ő csak 2,5 kg- val született!, amiből rajtam is maradt 7-8 kg. A kislányom októberben született, szeptember közepéig nem jött fel semmi. Akkor kezdte a kisfiam az ovit, onnantól kicsit elengedtem magam, nem kellett utána annyit rohangálnom. Össz 5 kg jött fel. De nem éheztem, csak figyeltem, és napi 5x keveset ettem, rengeteg gyümit.
2013. ápr. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz, ha egy kismama meghízik. Teljesen más egy téli terhesség, mint egy nyári, már étkezési szempontból... ha csak azt nézzük, hogy januárban mennyibe kerül a szőlő, esetleg a sárgadinnye, friss zöldség, saláta - és hát nem is olyan az íze, de megkívánod, megeszed. A mozgás is, jeges járdákon, utakon ki sem mertem mozdulni, nehogy elessek és baja legyen a babának. Annyira vártam a tavaszt, hogy végre sétálhassak nagyokat, de addigra bizony már fenn volt a 20 killa. A párom így is imád, és már megbeszéltük, hogy esténként vigyáz a babára, míg elmegyek kocogni :)
2013. ápr. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!