Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet szerintetek...

Terhesen lehet szerintetek Zumbázni?

Figyelt kérdés
Ugye a terhesség csak egy állapot... :-) A sportos kismamák szerint lehet kocogni,biciklizni stb. Én is űzöm őket,természetesen nem mindennap. Most vagyok 19hetes. Sose keményedett még a hasam és rosszul se voltam egyszer sem. A kisfiam meg az aktív babák közé tartozik... :-) Zumbából meg van a Gold nevezetű,ami a lightosabbak közé tartozik,mert időskorúaknak van.

2013. ápr. 30. 07:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem!!!!Te normális vagy??Az egyik legmegterhelöbb sport.Én is szeretem a zumbát.
2013. ápr. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem. A párom zumbát tart, volt nála is egy kismama 2x volt órán, és abba is hagyta mert a doki jol lecseszte...
2013. ápr. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
a terhesség egy MÁS állapot, igen, nem betegség, nem kell magunkat elhagyni, na de megkíván egyfajta MÁS életvitelt. a zumba ebben nincs benne:) van kismamajóga, kismama torna, hajrá!
2013. ápr. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nem! semmi olyan sportot nem szabad, amely rázkódással, ugrabugrálással jár! én még a társastáncot is abbahagytam, mert azért a jive és boogie eléggé ugrálós tánc.
2013. ápr. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Letöltöttem és kipróbáltam egyet...nem ugrálnak benne direkt lassú az egész...kellemesen elfáradtam. Logikusan nem olyan Zumbára gondoltam,ahol 1 órát végig ugrálnak-pörögnek. A neve Zumba Gold Live it up. Terhes tornázok is, a jóga nekem unalmas...
2013. ápr. 30. 09:12
 6/16 anonim ***** válasza:
továbbra is azt gondolom, nem lehet. akár light, akár nem.
2013. ápr. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az attól függ. Lányom csoportjában az egyik anyuka kb 30. hétig zumbázott. Ő ezzel foglalkozott előtte is.

Sztem a legjobb ha kezelőorvosoddal beszélsz erről. Sztem lightos verzió nem árthat ha előtte is rendszeresen aktívan sportoltál.Nekem is tanácsolták hogy kezdjek sportolni.Visszakérdezem hogy komolyan gondolták h pont a terhesség alatt fogok komoly sportolásba kezdeni?Előtte nem sportoltam aktívan.Néha tollasra jártam mondjuk havi egyszer.De az nem nevezhető aktívnak.Na nekem nem i ajnlatos megterhelő sportot űzni most.De a te eseted más.

14 heteske

2013. ápr. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én végig a terhesség alatt jártam , mint Rubint Réka edzéseire , mint Zumbázni keményen rendes órákra ! Nem lett babámnak semmi baja , csak én nemszedtem fel 30 kg csak 14 kg !
2013. ápr. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, aztán majd meglátod, hogy meddig bírod. Én most vagyok 36. hetes és ha fizetnének se tornáznék már egy percet sem :):)
2013. ápr. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Ha eddig is sportoltál, akkor folytathatod a kedvenc sportjaidat, csak kevesebb intenzitással. Csináld, ahogy jól esik.
2013. ápr. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!