Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet szerintetek...

Terhesen lehet szerintetek Zumbázni?

Figyelt kérdés
Ugye a terhesség csak egy állapot... :-) A sportos kismamák szerint lehet kocogni,biciklizni stb. Én is űzöm őket,természetesen nem mindennap. Most vagyok 19hetes. Sose keményedett még a hasam és rosszul se voltam egyszer sem. A kisfiam meg az aktív babák közé tartozik... :-) Zumbából meg van a Gold nevezetű,ami a lightosabbak közé tartozik,mert időskorúaknak van.

2013. ápr. 30. 07:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Természetesen én se vagyok idióta,addig csinálom míg jól érzem magam,meg a baba is...Napjainkban a kismamák nagyon elvannak kényelmesedve.Anyukáink még 8hós korukig dolgoztak munkakörtől függetlenül és semmi bajunk se lett,max nem 4kgmal jöttünk a világra.Mások elmennek lagziba is és végig táncolják,ha tényleg kényelmesen csinálod és nem pattogsz,mint egy nikkel bolha nem árthat..mivel könnyed latin mozdulatok vannak benne.
2013. ápr. 30. 13:16
 12/16 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mennyire vagy edzett. Az én zumba oktatóm kb a 18-20 hétig tartott még órákat, de persze ő évek óta űzte ezt, és a szervezetének nem volt újdonság. Ha ugrálni kellett, akkor kicsit visszavett azért.
2013. ápr. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
azt sem árt tudni, hogy a méhlepény hol és hogyan tapad! mert ha elöl, a hasfalon vagy eléri a belső méhszájat, akkor egyáltalán nem érdemes kockáztatni. mindenképpen kérdezd meg a dokidat, hogy mit javasol.
2013. ápr. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

na jó, azért mert azt mondtuk, mi nem mennénk, még nem mindenki tunya lusta nő! már bocs. azért vannak más mozgásformák kismamáknak.

én ugyan fel vagyok mentve az ikreimmel minden alól, de akkor se zumbáznék, és kész:) te kérdezted;)

2013. ápr. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=RJE5oz266D8


Nézzetek bele..ha ez megerőltető megeszem a kalapomat :-)))

Így legalább látjátok kimondottan,hogy miről beszélek,mert rögtön mindenki a pattogós Zumbára gondol :-))

Ezt töltöttem le teljesbe.. Egyébként hátsó falú a méhlepényem. Nem annak szólt a kritikám,aki el van tiltva mindentől :-)

2013. máj. 1. 07:44
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha ennyire biztos vagy benne, akkor miért is kérdezed :-) (nem rosszindulatú megjegyzés!!!!).Egyébként mindenki addig sportol, ameddig jól érzi magát. Gondolom, te is abbahagynád, ha nem éreznéd jól magad. na én az a kategória voltam, aki feküdt végig, mert állandó keményedéseim voltak és csak 14 kg-t szedtem fel. ez nem a sporton múlik. Szívesen sportoltam volna én is, de már a látványtól is bekeményedtem. Zumbázz, ha teheted!
2013. máj. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!