Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok és császározna...

37 hetes vagyok és császároznak majd hanyadik héten szokták ez elvégezni? Vagy ez orvostol függ?

Figyelt kérdés
nincs orvosom igy pontosan még nem tudom milessz jövöhéten megyek tanácsadásra
2008. jún. 15. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Valahogy én is igy leszek mert valószínű császározni fognak és nekem sincs fogadott orvosom de nekem még van időm (25hét). Szerintem nem várják meg a 40.hetet mert rizikós hogy a kis lurkó kiakar jönni szerintem max.38-39héten.De a védőnő biztos tudni fogja.Sok sikert!
2008. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy tudom h 38.v39.héten már megcsászározzák a kismamát,nem várják meg míg ki akar jönni a kis manó!Én is valószínű császáros leszek,de nekem van dokim és Ő mondta h a 39.héten megcsászároz ha arról lesz szó!:-)

Boldog babavárást!

27.hetes kismama

2008. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én ismerősömnek a kiírás napjára tervezték a programozott császárt.De 1-2 szakember azt is mondja,h sokkal kisebb a születéskori sokk a babánál,ha úgy császározzák meg,hogy elindult a szülés magától.

Nyugi!Majd a tanácsadáson mindent elmondanak.

2008. jún. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mért akarnak császározni azt nem írtad??Én 36hetes vagyok,faros babával,ha nem fordul meg akkora kiírás napján császároznak.Nem előbb és nem utóbb..de ha befordul akkor még lehet természetes szülés:)Bizakodó vagyok:)
2008. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!