Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy elvetéltem....

Lehetséges hogy elvetéltem. Sőt biztos. Orvoshoz muszáj mennem?

Figyelt kérdés
Mert hallottam már olyat ha szépen lezajlik a dolog és kitisztul az ember..Szóval volt már olyan hogy valaki nem ment orvoshoz?10 nap késéssel jött meg,de volt előtte pozitív tesztem. Nem vészes a vérzés,van sok,de ez az 5-ik vetélésem.Mind közül ez a legenyhébb.:((
2008. jún. 15. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom.Mindenképp menj dokihoz!
2008. jún. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék. Sajnálom nagyon, ami történt.
2008. jún. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Feltétlen menj el orvoshoz!! 5 vetélés nagyon sok! Szerintem ha legközelebb pozitívat tesztelsz, azonnal menj orvoshoz, mert ha a hormon szinted nem jó, akkor ő tud adni olyan gyógyszert, ami segít megtartani a babát!!! De komolyan!!! Ne tedd ki magad mégegyszer ennek, fordulj orvoshoz!!!

Együtt érzek veled! :(

8 hetes kismama

2008. jún. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképp menj orvoshoz. UH-on megnéznek, hogy elvetéltél-e vagy sem. Én is elvesztettem 5 kisbabát de nekem mindig müszeres befejezés lett a vége.
2008. jún. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Minden keppen menj orvoshaz!Most is es a kovetkezo terhessged legelejen is !Tavaly en is elveteltem a korhazban,de nekem maradt ott 1 kis valami es a zt a doki tavolitotta el;elaltattak es a ferjem azt mondta,h 10 percet sem voltam a mutobe...

Nagyon sajnalaom ami tortent.

2008. jún. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz, mert valami biztos nincs rendben Veled hormonális téren, és az orvos tud segíteni gyógyszerekkel, hogy a következő babád biztosan megmaradjon.
2008. jún. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem volt az előző mensiknél vagy cikus közben barna pecsételés?
2008. jún. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is késett, pár napig tartott és a következő havim már nem jött meg és elmentem dokihoz. Azt mondta a 10.hétben vagyok. Tehát annak az utolsó havinak már nem kellett volna megjönnie. Vagy csinálj még egy tesztet, vagy doki, de inkább doki. Szorítok, hogy neked is úgy legyen, mint nekem.
2008. jún. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
doki de gyorsan!!!hátha még ott a baba!!!erre is gondolj.a doki tud segíteni!
2008. jún. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!