Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami baj van nálam, úgy...

Valami baj van nálam, úgy mozgok 17 hetes terhesen mintha már a 40-dik hétben járnék?

Figyelt kérdés

Le vagyok lassulva, alig eszem és már nem is fér, állandóan iszom kemény a hasam, nehezemre esik lehajolni, mindig fáradt vagyok még akkor is ha nem csinálok semmit, egyszerűen el vagyok lustulva.

Semmi erőm nincsen, legszívesebben csak egész nap csak feküdnék mozdulatlanul, liter számra iszom a tejet.

Lehet jót tenne egy kis torna?

Sosem érzem magam frissnek.

Normális ez?



2013. ápr. 22. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Tejjel óvatosan, amúgy meg kismamajóga, laza séták, sok zöldség-gyümölcs, ami belefér. A végére jártányi erőd sem lesz így.
2013. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és magnézium, az is segít kicsit.
2013. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért, gondolod a tej lehet az oka?
2013. ápr. 22. 15:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, de hízlal, és a gyerekgasztrósunk szerint a várandósan fogyasztott extrém mennyiségű tej valamelyest növeli a gyermeknél a tejérzékenység kockázatát (én rengeteg tejet ittam, allergiás rá a babám - nyilván nem törvényszerű, de lehet benne valami).
2013. ápr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En is 17 hetes terhes vagyok. Nem mondom, hogy ennyire le lennek lassulva mint te meg enni is tudok, de sokszor vagyok faradt. A tobb mozgas valoban segitene. Meg szerintem nekem vashianyom van, ugyhogy ha elkezdek szedni, lehet hogy nem leszek olyan faradt.
2013. ápr. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!