Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Történhetett baj? Eléggé...

Történhetett baj? Eléggé ideges voltam.

Figyelt kérdés
Ma nagyon felbosszantottam magam. Amikor wc-re mentem nem véreztem, nem volt barna, de mintha egy picit rózsaszín lett volna az egyik törlésnél a papír. Képrázott volna a szemem? Se előtte, se azóta semmi hasonlót nem láttam. Folyamatosan kijárok...
2009. szept. 25. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyelőre nincs baj, nyugi.


Mondom, nyugi! :-) ne húdz fel magadat, ne idegeskedj. A babád többet ér.


Összehasonlításként itt az én esetem. 5 hetesen egyszer nagyon becsaptak, elárultak minket a férjemmel. Csapkodtam, idegeskedtem, káromkodtam, sokkal jobban felhúztam magam a sokévi átlagnál. És aznap este bevéreztem... irány a nőgyógyászati ügyelet. Azóta nagyon ügyelek, hogy semmi se boríthasson ki. Nem lehet olyan fontos semmi sem, mint a babám.

2009. szept. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2009. szept. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
6+1
2009. szept. 25. 13:47
 4/10 A kérdező kommentje:
Remélem káprázott a szemem... azóta sincs semmi, se piros, se barna, se halvány rózsaszín sem. Miért vagyok ennyire lobbanékony?
2009. szept. 25. 13:52
 5/10 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, ne idegeskedj!

A hormonok miatt vagy lobbanékony (lesz még rosszabb is, nyugi). Nekem édesapám úgy "tudta meg",h. terhes vagyok,h. teljesen idegbeteg voltam, néha még hozzám se szóltak, de már robbantam (pedig alapjáraton birka türelmem van). Amikor elmondtuk neki, csak annyit mondott: tudtam és mosolygott. :)

2009. szept. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én 14 hetes voltam mikor nagyon felidegesítettem magam reggel és estére bevérezem de úgy,hogy ömlött a vér.Nagyon megilyedtem.Mire beértem a korházba semmi nyoma nem volt.Akkor eldöntöttem,hogy nem húzom fel mgam.A baba mindennél többet ér.Nyugalom,pihi és minden rendben!:)

20 hetes km

2009. szept. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megőrülök. Nem élném túl ha miattam menne el a baba, vagy lenne valami baja. :(
2009. szept. 25. 14:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ne idegeskedj! Nekem sajnos majdnem végig kellett dolgoznom a terhesség alatt, sokszor volt, hogy nagyon kiborultam, plusz sokat kellett szaladgálnom lépcsőn. Ha tehetném, másképp csinálnám, de a kisfiam már 7 hónapos tündéri baba. De azért próbálj megnyugodni. Mindig arra a parányi életre gondolj, ami benned van, hogy érte nem érdemes kockáztatni.
2009. szept. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szia

Nem hiszem hogy a stressztől nagy baj lehet,nekem 1 hete halt meg az apukám,ami elég nagy stresszel járt,napokig alig tudtam enni és minden ami ilyenkor ezzel jár.Ráadásul németországban élek és végig idegeskedtem a halála előtti napokat,mikor bekövetkezett,még jött hozzá a 10 órás haza út.Ha ez nem ártott a babócának,akkor te is nyugodj meg,nem lesz semmi baj (félre ne érts,természetesen nem tudom a te helyzeted,lehet az enyém eltörpül mellette).

2009. szept. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, eltörpül. Őszinte részvétem Édesapád miatt! :(
2009. szept. 28. 11:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!