Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Problémamentes terhesség is...

Problémamentes terhesség is elvetélhet a 12. hét után?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok, szerencsére nincs okom eddig aggódni. Nem vérzek, meg ilyesmi. Már épp kezdenék megnyugodni, de itt olvastam, hogy valakinek a 13. héten ment el a gyereke, ez mennyire gyakori?
2009. szept. 24. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

bármikor megtörténhet a baj, de ha kilépsz pl. a kádból, akkor is beverheted a fejed és szürnyűség történhet, vagy elüthet a villamos, vagy beléd csaphat a villám, stb.


van ilyen, de hibátlan klassz terhességnél kb. annyit kell tartani, mint a fenti eseményektől...

2009. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
persze minden lehet, de nem jellemző
2009. szept. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos nekem a 36. héten halt meg a babám úgy, hogy nem volt semmi probléma. A köldökzsinór miatt.

Tehát sajnos bármikor történhet bármi, szülés közben is!

Ezért kell nagyon odafigyelni, s ha valami változás van bemenni a kórházba, s megnézetni a babát.

De ne ilyenekre gondolj! Pozitívan kell gondolkozni!

2009. szept. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 12.heti down-szűrésnél vették észre hogy elhalt a babám!Addig nem is gondoltam erre,hogy ez megtörténhet!

Semmilyen vetélési tünetem nem volt.De előtte is és utána is volt terhességem és azokkal semmi baj nem volt!

Nem szabad ilyenekre gondolni,de ha tényleg bármi szokatlant érzel menj orvoshoz!

2009. szept. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

nekem 18 hetesen vették észre hogy már nincs szívhang. de nemrég hallottam olyat akivel ugyan ez 26 hetesen történt meg. a doki szerint mindkettőre annyi az esélyed mint a lottó ötösre.

pozitív gondolkodás!!!! nagyon fontos. az ilyet úgy sem nem lehet megelőzni

boldog babavárást és ne aggódj!

27 hetes kismama

2009. szept. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Probléma még az utolsó pillanatban is bekövetkezhet,sajnos!Én 2 babát vesztettem el,egyik 14hetes volt,anyós megfertőzött az influenzavirussal és kaptam egy toxofertőzést,a másik baba pedig 16hetesen kiesett belőlem,mert nem tudta megtartani a méhem!Még élt ekkor!Egy világ dőlt össze bennem!:((((

Elég ritka,úgyhogy felesleges ilyen dolgokon emésztenie magát valakinek!

2009. szept. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!