Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 2. terhesség már problémamen...

A 2. terhesség már problémamentes volt?

Figyelt kérdés
Azoknak a válaszát várom, akinek az első terhességük missed ab-val végződött, vagy vetéléssel...
2010. júl. 25. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Első missed ab lett. Rá két hónapra terhes lettem. Gond nélkül kihordtam a fiamat.

Ne izgulj. Minden rendben lesz.

2010. júl. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
spontán vetéléssel végződött az 1. terhességem, aztán a 2.-nál 8 hetesen görcsöltem, emiatt egy hetet feküdtem kórházban, aztán utána semmi gond nem volt. A 2. babámmal (3. terhesség) pedig tök sima terhességem volt.
2010. júl. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az első nekem is missed ab volt, a másodikat kihordtam, de már a 10.héttől magas volt a vérnyomásom. DE ez azért volt, mert túlsúlyos vagyok! Nem lesz semmi baj ne aggódj! :)
2010. júl. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, az kimaradt, hogy rá 2hónapra én is teherbe estem.....
2010. júl. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is elment az első tavaly sajnos. Nekem 10 hónap kellett, hogy újra teherbeessek. Már teljes pánikban voltam, hogy Istenem mi lesz velünk?

Most vagyok a 26. hétben. Baba edzésben minden nap és én is nagyon jól vagyok, pedig napi 10 órát dolgozom, plusz utazás...ok...szerdára már totál kivagyok.

De teljesen probléma mentes vagyok.

2010. júl. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek volt spontán vetélése 10 hetesen ha jól tudom, két hónap múlva ő is terhes lett, és már 21 hós a lánya (ő terhességi cukros lett, de szerintem ez nem függ össze a kérdéseddel, csak azért írom, hogy neki ennyi komplikáció volt a második terhességgel)
2010. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!