Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes babás vagyok! 3 napja...

6 hetes babás vagyok! 3 napja kezdődtek a rosszullétek! Mit tehetnék a hányinger ellen?

Figyelt kérdés
hányni nem tudok csak a hányinger gyötör egész álló nap,reggeltől estig!nagyon rossz!étvágyam sincsen!fele annyit tudok enni mint amikor még nem voltam babás!mit tudtok erre tanácsolni!ez azért nagy baj számomra,mert 45 kiló vagyok,és nem szeretnék ebből leadni!:((((
2009. szept. 24. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag a szénsavas ásványvíz meg a korpás keksz bejön... Nem tudom. Mindenesetre tényleg jobb, ha eszel valamit, gyakran leköti a gyomorsavat. Ha már tudsz hányni is, akkor utána egy darabig jobb lesz, de ne erőltesd.
2009. szept. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hideg kóla, hideg tej, gyömbéres üdítő (kinley), gyömbéres keksz, mentolos dolgok sokat segíthetnek.
2009. szept. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Na én ezekre rá se bírtam nézni. Háztartási kekszet ettem, kiflit, meg hasonlókat amiket bírtam... 12 hét körül megszűnt a rosszullét, maradt a hányinger, de az már sokkal jobb volt. Gratulálok!
2009. szept. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a gratulációt és a tanácsokat is!hát sajnos ezekre én sem bírok ránézni,se a kólára,se a kekszre,se az ásványvízre!szó szerint mindent undorral nyelek le csak azért h legyen bennem vmi!:(((
2009. szept. 24. 23:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sanállak, tudom min mész keresztül, dettó így voltam mint te:( Nekem semmi sem segített, non-stop kínzott a hányinger, 12. hét körül kicsit enyhült, akkor már volt ami jól esett, de minden csak hűtőből hidegen. Teljesen a 16. héten múlt csak el. Kitartás, hátha te szerencsésebb leszel és hamarosan elmúlik!

38 hetes kismama

2009. szept. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Én 10 hetes vagyok, nekem is rossz volt , rá se tudtam nézni az ételre de felkelés előtt ettem kekszet vártam egy kis időt és úgy keltem fel, sokat segített. Próbáld ki szerintem lehet segíteni fog.
2009. szept. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mélységesen együttérzek veled, nekem is pont ez van most (10. hét), és semmi se használ: se gyömbér, se keksz, se kóla, se savanyú uborka, se homeós bogyók, semmi. Van, akinek egyszerűen csak tűrni kell, és reménykedni, hogy a 12. hétre elmúlik.


Amúgy annyit tapasztaltam, hogy amíg eszem, addig enyhül a hányinger, valamint jót tesznek a fehérjék és a szénhidrátok (rettenetesen kívánom a húst és a csokitortát, ami azért érdekes, mert az édességeket sohasem szerettem). Húsos kaja után akár órákra is enyhül a hányinger.


De ez emberfüggő. Van, aki húsra rá se tud nézni.

2009. szept. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Szia,kb mintha magamat hallanam par hettel ezelott,szinten hanyingerem volt de nem hanytam,ennek orulhecc is hogy nem hanysz mivel amit meg eszel az bent marad,barmijen rosszul is erzed magad,enned kell!En azt figyeltem meg hogy amig ettem enyhult az egesz rosszul let,szoval probald ki hogy egyel es csak azt amit kivansz,akar mijen rosszul vagy ha kezdesz abrandozni a kajakrol valami csak eszedbe jut hogy azt megenned es hajra.Nekem 2 hetig tartott csak,de az is eleg volt azt hittem soha nem fog elmulni.Kitartas lesz meg jobb is a hejzet.
2009. szept. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én minden reggel mielőtt kikeltem volna az ágyból ettem pár szem háztartási kekszet. Nem jó éhgyomorral kikelni, mert rögtön szédülés, hányinger jön. Nekem a citrom-nyalogatás és a limonádé ivás is bevált. Én se tudtam hányni, csak émelyegtem egész álló nap és nem kívántam semmi kaját. A 13. héten varázsütésre elmúlt! Kívánom, hogy neked is mielőbb elmúljon!
2009. szept. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
És még egy jó tanács: pihenj sokat! Látom elég késői órán internetezel, ez nem biztos, h jót tesz ilyenkor. Inkább próbálj meg korábban lefeküdni és sokat pihenni, az első pár hétben minden perc alvás számít, a babádnak és Neked is!
2009. szept. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!