Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki a 36....

Van itt olyan, aki a 36. héttől még mindig szedte a magnéziumot?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?
2013. ápr. 18. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen én szedtem...sokat keményedtem...nem szerettem volna ha begörcsölök dokim mondta hogy szedjem..

még szülés napján is beszedtem...

37 hetesen született a lányom...

magzatviz folyt el fájásom nem volt de azt csináltak..)

Könnyen nagyon gyorsan szültem gátvédelemmel..

Miért kérded?

2013. ápr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szedtem, mert kivolt nyílva a belső méhszáj is és rendszeres keményedéseim voltak. Akár meg is születhetett volna, nem lett volna gond, de a tesója kórházban volt nagyon betegen, mellette volt a helyem. Az orvosom megértette. Tehát én maximum magnézium és maximum nospa mellett szültem 38,5 hetesen. Nagyon jól kihúztuk odáig! És könnyű szülés volt!
2013. ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1000-es a méhszájam és nem tudom, azért mondta-e a nőgyógyászom, hogy szedjem még... Tegnap töltöttem a 37 hetet. Ettől függetlenül nem görcsölök, nem keményedek.
2013. ápr. 18. 12:18
 4/7 anonim ***** válasza:
ha a nőgyógyász azt mondta, és 1000-es a méhszáj akkor szedd szerintem is.Valószínű, hogy a doki jobban tudja.38hkm
2013. ápr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én akkor szedek csak be amikor nagyon begörcsöl a hasam (holnap töltöm a 38. hetet), nekem azt mondta a doki is és a szülésznő is hogy 36. hét után már csak ilyenkor, alkalomszerűen vegyek be belőle. 1000-es méhszáj amúgy teljesen zárt, hiába van megrövidülve, az nagyobb gond lenne (illetve hát ilyenkor már az sem gond), ha hosszabb lenne de nyitott.
2013. ápr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, még annyi hogy nekem 2111 a méhszájam, szóval teljesen nyitva, mégse mondták, hogy szedjem rendszeresen. Mondjuk én már örülnék ha megszülnék, az elsőt túlhordtam, még 41 hetesen is c3000 voltam, pedig voltak jóslóim, görcseim, mégse kezdett nyílni, rövidülni a méhszáj. Nem szeretnék újra indítást.


37+6 hkm

2013. ápr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, megmondom őszintén attól félek, hogy nehogy indítani kelljen majd nekem is, mert szedem a magnéziumot. Lehet, hogy szépen lassan elkezdem csökkenteni az adagot...
2013. ápr. 18. 13:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!