Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdett el nőni a hasatok?

Mikor kezdett el nőni a hasatok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azonnal látszott a felfújódástól... aztán mire az elmúlt, a 12.hétre, addigra meg már kicsit domborodott, kb. a 16.héten már akik ismertek látták hogy nem teleettem magam:), de azóta nem igazán nő, most 18.hetes vagyok. én úgy tudom majd 20 után kezd el látványosan növekedni, de alkat kérdése:) én nem vagyok vékony, de normálisnak mondható 3-4 kiló felesleggel kis pocakom mindig volt. és eddig 2kg-t híztam, aminek nagyon örülök
2009. szept. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már 10 hetesen érezem, h nagyobb (de az tényleg csak olyan volt, mintha fel lettem volna puffadva vmitől), de ha visszanézem a fényképeket, még az 5. hónapban se nagyon látszott semmi, akkor kezdett el igazán nőni. Én méregettem magam végig, 75-rőlkezdtem (köldöknél mérve), az 5. hónapban már 85 körül volt, de a végére is csak 98 cm volt, mondjuk épp elég volt nekem így is. Ez attól is függ, milyen alkat vagy és mennyit hízol.
2009. szept. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel 10, a másodikkal 9 hetesen.
2009. szept. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 hónapig csak fogytam. Borzalmasan néztem ki, mert eleve nagyon kis súllyal kezdtem a terhességet (164cm és kb 44 kg). 5. hónapra már volt rajtam 2-3 kg plussz, akkor ruha nélkül már látszódott egy kis poci. 6. hónap után kezdtem hízni eleinte hasra, aztán inkább széltibe. Sokan az utolsó napokban sem mondták meg, hogy terhes vagyok, csak közölték, hogy végre jól nézek ki, igyekezzem tartani ezt a súlyt.
2009. szept. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elso babammal a 25. het utan szorultam terhesruhara, akkortol vettek eszre, hogy babat varok.

Most a masodikat varom, 19 hetes vagyok es terhesruhaban (pocakbetetes nadrag es szuk felso) mar most hatarozottan kismamanak nezek ki, viszont normal ruhaban senki sem veszi eszre rajtam (most meg csak probakeppen hordok kismama rucit).

A testalkatomrol annyit, hogy en magas vagyok es vekony, az elso terhessegemnel nagyon sokat hiztam, foleg az elejen, ennek ellenere keson latszott a poci. Szules utan minden lement, tobb is, mint ami feljott, igy estem teherbe es ugye lassan felidosen jarok plusz 2,5 kg-nal.

2009. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!