Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdett el gömbölyödni...

Mikor kezdett el gömbölyödni a hasatok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még nem kell gömbölyödnie a hasamnak, még csak 7 hetes vagyok. Csak érdekelne, hogy másoknál hogy volt. Már nagyon várom, hogy látszódjon a hasam.
2009. máj. 1. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy megmozdult a baba 17 hetesen. Kb. onnantól kezdett gömbölyödni. Addig mintha csak jóllaktam volna.:) Amúgy vékony alkat vagyok.

Jó babavárást! 37 hetes kismama

2009. máj. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb a 14.hettol :-)
2009. máj. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan 18hét körül már látszódott a poci.
2009. máj. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hónaposan sem volt gömböjű,nem is látták rajtam, csak a 6hónap körül kezdett el nőni.
2009. máj. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
nekem a 12 hét után rohamosan elkezdett nőni. elötte csak olyan volt mintha fel lettem volna puffadva. de a 12. héten a férjem is azt mondta pici poci, de poci. kezd úgy kinézni mint a terhes pocak. :) szóval alkattól is függ szerintem.
2009. máj. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem a 16.héttől látszott.Azóta már bárki észre veszi,az is aki nem akarja:)Főleg a BKV-n még is gyorsan elfordítják a fejüket ne kelljen átadni a helyet.25hetes km.
2009. máj. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 14-15hetesen már látszott :-)
2009. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18 hetes vagyok, de ha akarnám sem tudnám titkolni az "állapotom":) Kb 3-4 hete indult gyors fejlődésnek a pocim, és tényleg elég látványos. Nem vagyok egy igen-igen vékony alkat, de a csípőm az nem túl széles, meg derékban sem voltam sosem erős. Állítólag ezért (is) gömbölyödök ennyire, mert csak így fér el a picim, hogy "előre terjeszkedik":) Kg-ra még nem híztam semmit, de már egyik nacim sem tudom begombolni, így mindig bandázst hordok.
2009. máj. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Én elég "pici" vagyok, 165 cm, és a kezdő súlyom 50 kg. Eddig kb fél kilót hiztam. De ugye még nem látszik semmi.

De akkor mivel ilyen pici, és vékony alkat vagyok, lehet hogy rajtam is előbb fog látszani?

2009. máj. 1. 16:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 21 hetes vagyok nekem is a 17-18. hét környékén jelent meg valami változás a pocimon, de még most is alig látszik. Nem is igazán híztam kb 1-2 kilót. 175 cm és 52-53 kg környékén mozogtam most 54-55 kg vagyok. Én már várom, hogy nagyobb legyen a pocim, hétről hétre nézegetem magam a tükörbe a változásokat figyelve.
2009. máj. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!