Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vaginális vizsgálat:Fu:xy/K...

Vaginális vizsgálat:Fu:xy/K ez mit jelent?

Figyelt kérdés
26.hetes terhes vagyok a méhszáj állapota CG:2100 a nőgyógyász azt mondta minden rendben. Nem mondta hogy feküdnöm kellene. Sokat pihenek úgy 2 óránkét 1-1 órát víszintesben vagyok. Az ülés olyan mindha feküdnék, vagy olyankor is nyomódik a méh? Most hogy nézem ezeket a szám adatokat (CG:2100) kicsit megilyedtem, mert végül is a külső méhszáj nyitva van! Ez nem gond???
2008. jún. 13. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Az xy/k a méh nagyságát jelöli úgy tudom. Én eddig mindig számmal láttam ezt a jelölést Pl: 3/k (Köldök felett 3 ujjnyira van a méh boltozata, teteje.)Remélem jól irtam.
2008. jún. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 30 hetes kismami vagyok, és szintén 2100-es a méhszáj állapota. Erre azt mondta a doki, h nagyon csúnya, korai, és szigorú pihi!Szóval egész nap!Koraszüléshez is vezethet.Ülni sem szabad, akkor is nyomódik lefelé.Napi 3x2 MagneB6.Állítólag ha rápihenünk sokat, akkor nem lesz gond!Mivel egy cipőben járunk, örülnék ha írnál privit, kíváncsi vagyok nálad ez hogy alakul!Pihenj sokat!

További kellemes babavárást!

Szia!

2008. jún. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a második válaszolónak:

szia, nekem nem mondta hogy nagyon csúnya és hogy pihenjek (feküdjek) sokat. Amikor vizsgál azt mondja rendben zárt méhszáj, ha nincs görcs vérzés minden rendben. Azt még sosem mondta hogy konkrétan a külső nyitva van, ezt internetről tudtam meg és a leletről amit írt hogy ez a szám azt jelenti. Végülis ha a belső és a középső nincs nyitva az még úgy jó lehet nekem ezért nem mondta a dokim?

2008. jún. 15. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!