Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit egyen a kismama: amit...

Mit egyen a kismama: amit kíván, vagy ami egészséges? Mert a kettő nem mindig ugyanaz!

Figyelt kérdés

Sovány voltam terhesség előtt, és hét kilót fel is szedtem a 30. hétig. Pár napja egyfolytában az evésen jár az eszem, és hiába próbálok gyümölcsöt, zöldséget (amúgy nagyon szeretem őket), teljesen kifordultam magamból, és zsíros szalámikat, virslit, tejfölt, sajtokat és csokit ennék legszívesebben, mert csak azoktól lakom jól, egyébként csak szédölgök.

Tényleg ez hiányzik a babámnak, vagy erőltessem a salátát?


2008. jún. 13. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
próbáld ki azt enni, amit kívánsz, abból nem lehet baj, max rádöbben a szervezeted, ha mégsem kellene. Egyébként a szervezet ilyenkor kényszeresen zsírt követel, a szoptatás miatt szeretné feltölteni a raktáraidat. Biztosan kicsi a zsírkészleted.Mellette egyél egeszségeset is.
2008. jún. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem amiket felsoroltál egy se nagyon egészségtelen,főleg a sajt meg a tejföl!Én imádom a virslit reggelire,nem tudom mi a baj vele!A szalámi meg igen finom szendvicsbe paprikával, paradicsommal!A csokiban is vannak egészséges dolgok,de azt nem kell túlzásba vinni,de amint látom nem vagy túlsúlyos!Semmi bajod nem lesz,csak ne komplikáld túl!!

Boldog babavárást!

2008. jún. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amugy is a 30.héttől fontos h sok fehérjét,szénhidrátot eggyél a baba növekedése miatt..eggyél ami jól esik..annak meg mi értelme,h olyan eszel amit nem akarsz és v égén még megundorodsz tőle? esetleg sárgaságot is kapsz????? Jó étvágyat!:-)))) 33.hetes kismama
2008. jún. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia


Dietetikus vagyok. Azt mondom is is. Azért ésszel! Ilyenkor a szervezeted sikít azért ami neked kell. Az első oldalon lévő 7 hetes terhes étvágytalanságára írtam egyhosszab szösszenetet, olvasd el, vagy keress meg a zambori.zita@gmail.com-on.

2008. jún. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!