Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha minden igaz, már 5 hetes...

Ha minden igaz, már 5 hetes terhes vagyok. Forduljak orvoshoz? Vagy ráérek még elmenni.

Figyelt kérdés
2008. jún. 13. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj orvoshoz! Én is 5 hetesen voltam.Meg kell hogy vizsgáljanak és ultrahangoznak is hogy kizárják a méhen kivüli terhességet stb.Majd az orvos ugyis visszarendel kb. 1 hét múlva. Minden jót!! 18 hetes kismama
2008. jún. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Menj nőgyógyászhoz. Az esetleges méhenkívüli terhességeket jobb mihamarabb kiszürni. Nem valószínű, hogy az vagy, de jobb az óvatosság.
2008. jún. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia. Ha ilyen korán elmész kb 2 hét múlva úgyis visszarendel, mert most még csak petezsák lesz látható az uh-on, és az a biztos amikor már szívhang is van. Szerintem csak 7-8 hét körül menj el először. Nem maradsz le semmiről.

Gratulálok, üdv, 36 hetes kismama

2008. jún. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én olyan 8 hetes lehetek és a jövő héten megyek orvoshoz. Igaz a héten akartam de a dokim szabin van, felhívtam és azt mondta ha nincs semmi gondom nyugodtan várhatok a jövő hétig.
2008. jún. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! ne ilyedj meg az első két válaszolótól... nekem volt sajnos méhen kívüli terhességem és hiába mész, most még úgysem látszik semmi! Hívd fel az orvosodat, tudasd vele, hogy a teszt pozitív és úgy néz ki, hogy terhes vagy! Amennyiben nincs semmi panaszod (vérzés, barnázás, görcsök), akkor be fog rendelni a 7 hétre egy 0. ultrahangra, mert akkor már látni fognak mindent!
2008. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


menj el mindenképp, mert az UH-n sok minent lát a doki. Ha jó örvösöd van, akkor olyan tanácsokkal is ellát ami hasznos lehet

2008. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!