Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak akik Angliaban...

Kismamak akik Angliaban hordtak ki a babajukat? Szeretnek nehany tanacsot kerni, tapasztalt anyukakkal, kismamakkal csevegni az itteni ellatasrol, midwife sztorikrol, szulesrol es egyebekrol.

Figyelt kérdés
5hetes terhes vagyok, elso babamat varom, es rettenetesen tapasztalatlanul alltam a dolgok elebe. ;)

#Anglia #tapasztalt kismamak
2013. ápr. 13. 22:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Bárhol vehetsz original lucozadot, nálunk legalábbis minden boltban lehet kapni. Szerintem förtelmes íze van, én jobban örülnék az otthon bevált cukrosvíznek. Az tök finom volt úgy, hogy belecsavartam egy adag citromot. :)


Neked melyik héten csinálják a terheléses cukrot? Nekem azt mondták, hogy a 28. héten lesz.

2013. ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
igen nekem is 28 . heten lesz, ezt meg nem tudom milyen, de az otthonival en el voltam :)
2013. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
ha oszinte akarok lenni, en masodszorra szulnek inkabb angliaban, de valoszinuleg otthon fogok. a mavban szultem es egyaltalan nem voltam megelegedve! pedig nem egy alacsonyszintu korhazrol van szo. itt a doki is a midwife is nagyon kedves es turelmes. otthon egyszer az orvos is ordibalt velem, hogy, ha gorcseim vannak a 16 het korul menjek korhazba, de o nem hiszi el es elzavart. ???? nem hiszi el :) na utana az idegtol gorcsolt a hasam. masodjara a szulozobabol zavartak el, kirohogtek, hogy ezek nem is gorcsok , nekik menstruacio alatt erosebb szokott lenni, mert a gep nem lengett eppen akkor ki.ebbol az lett, hogy nem sokkal kesobb mar nyomnom is kellett a kislanyom, addig a folyoson szenvedtem csendben, hogy a tobbieket ne keltsem fel 2perces fajasokkal! szoval inkabb itt szulnek ezek utan!
2013. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Hello nem nagyon vagyok jartas ez ugyben, szerintetek ha en most 17 hetes vagyok, es most febr 16 tol van bejelentett munkam, heti 3 nap, mikre vagyok jogosult? szept 22 re vagyok kiirva.

elotte selfemployed kent dolgoztam ugyan itt a cegnel

2013. ápr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

En ugy tudom 26 het utan mar jogosult vagy maternity statutory pay-re. Igazabol en is hallottam rossz dolgokat az itteni ellatasrol, de nem olyantol aki mar szult itt gyereket. :-)

En nagyon izgatott vagyok az egesz kilenc honap miatt. Csak mar nem birom kivarni h beszelhessek eloszor a midwife-ommal. Nagyon lassan megy az ido. Ugye most 5 hetes vagyok, ha marc. 11-en volt utoljara menstruaciom. Mert ugye onnan szamoljak a terhesseget. Csak mert mindenki mast mond.

2013. ápr. 15. 22:46
 16/24 anonim ***** válasza:
Csajok kellene egy kulon topik nekunk angliai kulfoldi anyaknak minden temaval kapcsolatban :) most komolyan!!!
2013. ápr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetertek. Mondjuk gozom nincs hogy kellene csinalni.

Ha erdekel valakit az email cimem, irjatok privatban. Nehanyan irtatok, hogy irjak privatban, viszont az nev nelkul nem igazan fog mrnni.

2013. ápr. 15. 23:24
 18/24 anonim ***** válasza:
A hoxán van fórum: kismama vagyok angilában.
2013. ápr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Be tudnad linkelni a forumot?Aztan odagyulhetnenk..:D "Skot"22 hetes kismama:)
2013. ápr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!