Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzat érez éhségérzetet?...

A magzat érez éhségérzetet? 36 hetes kismama.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Én csak annyit tudok ezzel kapcsolatban mondani,amit nekem a védőnőm mondott.Szerintem konkrét éhségérzetet nem érez,mert ő ha éhes elszívja tőled amire szüksége van a tartalékaidból..viszont ha te éhes vagy és a vércukrod leesik akkor a babádé is leesik,és olyankor ,,is,, jelez neked mozgással.Ezt mondta a védőnőm.


36+2 hkm

2013. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Konkrétan éhséget nem érez, ez az egyik legégetőbb problémájuk a kinti világgal kezdetben, hogy ezt is meg kell szokniuk...sok egyéb mellett persze.
2013. ápr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az utolsó jól írja. Majd csak akkor fog éhséget érezni, ha megszületik. Amíg bent van, folyamatos a táplálékellátása, még akkor is, ha te éppen éhes vagy.

Az éhezés meg már más tészta, de remélem ilyesmi nem jön szóba nálad.

2013. ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!