Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell érezni a baba...

Mikor kell érezni a baba mozgását?

Figyelt kérdés
Tegnap úgy éreztem hogy megmozdult ilyet még nem éreztem soha mintha belülről valaki belém rúgott volna. 16+3 hetesek vagyunk elég vékonyka vagyok és első baba. Lehetett ő? Sőt 2 napja ha a hasamra rakjuk a kezünket lüktet néha, legjobban este és reggel érezni olyan mintha a szívem ott lenne. Nem túl korai ez még?
2008. jún. 13. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
nem korai. Ha vékony a hasfalad, vagyis nincs úszógumid akkor mindent előbb és jobban érezhetsz.
2008. jún. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De jó neked hogy már érzed! Már én is úgy szeretném! Bár én még csak 14 hetes 2 napos vagyok, ráadásul a lepény egyenlőre a melleső falon tapad, úgyhogy lehet csak kicsit később fogom érzeni. :( Különben nem korai, olyan 16-17 hetesen kezdi el érezni az ember. Örülj neki, még ha néha le is rúgja majd a bordád, vagy a veséd, vagy a gyomrod... :D :D
2008. jún. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nem igazán van uszógumim 50 kg kezdtük és most vagyok 53! Csak olyan hamar volt, sokat olvastam hogy csak a második babónál érzik hamar hogy megmozdul. De nagyon jó érzés és olyan Boldog vagyok! :-)
2008. jún. 13. 10:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!! Én is mindenhol azt olvastam, s már anyuka barátnőim is azt mondták, hogy a 20. hét körül kezdi el az ember érezni a kisbabát. Én a 16-17. hét között már érzetem, el is mondta a védőnőnek, milyenek is ezek és ő megerősítette, ez bizony a baba! Azóta sokkal erősebben érzem mondjuk - tényleg csodálatos! Amúgy én most vagyok 21 hetes, vékony testalkatú (elöl tapadó placentával)és első kis babszem. Azt is olvastam, hogy aki vékony, sokkal hamarabb érezheti a mozgásokat! Sok boldogságot!
2008. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát én is sokat olvastam erről és azért kérdeztem meg mert túl korainak tartottam. De nagyon örülök neki :D Boldog babavárást nektek!
2008. jún. 13. 16:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!