Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 5-6 hetes terhes lehetek,...

Kb 5-6 hetes terhes lehetek, nomális hogy megjön érzésem van? Föleg mikor szoptatom este a kisfiamat?

Figyelt kérdés
csak akkor szopizik 2 pecet kb,ez befolyásolhat valamit?két pozitiv tesztem van es 2 hete késik.jövöheten tudok dokihoz menni
2009. szept. 22. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Hááát, a szoptatás oxytocint termel a szervezetben, ami a méhösszehúzódás(oka)t segíti, idézi elő, szerintem ezért érzed a húzó érzést, aktivizálódott a méhed. Kérd ki az orvosod tanácsát sürgősen, nehogy korai vetéléshez vezessen a méhaktivitás. Rengetegen szoptatnak a következő terhességük alatt is, de ha te mindig a szopi alatt érzed, akkor lehet hogy van összefüggés, a dokid vagy a védőnőd majd megmondja.
2009. szept. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Pont ugyanezt érzem,csak Én még szinte csak szoptatok.

És Én is csak jövőhéten tudok menni,és olyan 5-7 hetes lehetek.

Szintén úgy tudom,hogy méhösszehúzódást idéz elő a szoptatás,ezért nem ajánlott,de sokaktól hallottam,hogy végig szoptattak a terhesség alatt.

Nekem 3 pozi tesztem van,és kíváncsi leszek a további válaszokra.

2009. szept. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Most vagyok a 12. hétben és szoptatom a kisfiamat. Az elején én is éreztem pici kellemetlenséget szoptatáskor, ezért már 5 hetesen elmentem a dokimhoz. Azt mondta, szoptassak továbbra is nyugodtan, senkinek nem lesz semmi baja. Miután ebben megnyugtatott lassan elmaradt az érzés is:)

Amúgy, mivel nem az első babád, gondolom tudod, hogy normális a mindjárt megjön érzés ilyenkor.

Boldog babavárást!

2009. szept. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Nekem is fiam van.Mennyi idős a babátok?
2009. szept. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

8:27-es vagyok. Az enyém 12-én volt egy éves:)

3-4× szopik egy nap. Az éjjeliről a férjem segítségével egy hete állítottuk le.

2009. szept. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8:27-es.Ne haragudj hogy megint kérdezek,de ezt én is szeretném majd,hogy éjjel ne keljen,hisz majd kel a kicsi.
2009. szept. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocs a kérdezőtől a sok off-ért, de leírom...

Az első éjjel 1 órán keresztül sírt, a férjemmel felváltva ringattuk, de ő kitartóan mutatott a szoptatós fotelra, nem adtam neki cicit, végül elaludt úgy, hogy én ott ültem az ágya mellett és simogattam a fejét. Amikor hányingerem lett, leváltott a férjem, és ő simogatta, amíg elaludt. A második éjjel szintén felsírt, megint a férjem ment be hozzá, kicsit simogatta és 10 perc múlva újra aludtunk.

A harmadik éjjelt átaludta. A 4-5-en hallottam, hogy felsírt, de magától visszaaludt. Azóta alszik éjjel, egyszer kelt, pár napja nagyon zaklatottam, de kis ringatás után betettük az ágyába és aludt.

Nekem a férjem nélkül nem ment volna, az fix. De sztem a fiam már nem az éhség miatt kelt éjjel, csak a cici kedvéért, megszokásból.

Mennyi idős a Te kicsid?

2009. szept. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is ezer bocsi a kérdezőtől.

A fiam 5 hónapos,régóta 2 óránként kel,már tápin is gondolkodtam.Sokszor vissza sem alszik.

gondoltam rá ,hogy teáztatom,hátha rájön nincs is értelme teáért felkelni.

Ha gondolod szívesen e-mail -oznék veled,így biztos,hogy a kérdezőt nem sértjük meg.

Minden érdekelne,mert kezdő,fiatal,anyuka vagyok,és útba a második.

2009. szept. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan, du válaszolok, akkor lesz pici nyugi a fiamtól...
2009. szept. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!