Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, és szeretnék...

Terhes vagyok, és szeretnék egy jó korházat találni. Milyen a Bajcsy? Vagy esetleg máshova menjek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Mávban szültem, de a csecsemősömmel nagyon nem voltam megelégedve! A barátnőm a Kótvölgyiben, az szuper!!! Dia
2008. jún. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Két ismerősöm is a Bajcsyban szült, Ők meg voltak elégedve, én is onnan választottam magamnak dokit. Egyenlőre még csak tervezzük a babát. A keresőbe ird be a kórház nevét és többet megtudhatsz róluk.
2008. jún. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én a (pesti)Máv-ban szültem kétszer, és volt egy nőgyógyászati műtétem is szintén ott. Ha mégegyszer terhes lennék, vagy bármi más gondom lenne, tutira csak oda mennék. Kettő kivételével az összes orvos nagyon aranyos, és figyelmes, a nővérekről, csecsemősökről én semmi rosszat nem tudok mondani. Persze nekem fontos volt, hogy rooming-in szobák legyenek, pl a Sote II-n is van, de ha ott nincs hely, akkor nem lehet veled a baba. A Bajcsyt nem ismerem. Ha a Máv-hoz hasonló, és baba-barát kórház, akkor biztos jó az is.

Boldog babavárást! :o)

2008. jún. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia.hát nem szeretnélek ijesztgetni de gondoltam leírom a tapasztalatomat a kórházzal kapcsolatban. az első problémám az az volt,hogy a választott orvosom "elfelejtett" tájékoztatni arról az apró kis problémáról,hogy nem szakorvos,hanem csak álltalános orvos.ami igazábol nem akkora nagy baj,csak akkor ne kérjen 100 ezret a szülésért szerintem.pláne,mert el lett keverve a hepatitisem, a vérképem,a vércsoportom.ezt ugy képzeld el,hogy 2 hónaposan levették,és 7 hónaposan lett meg!!!!!!!!de van olyan vérképem,ami a mai napig nem lett meg.az afp-met levették normál időben,de az is elkeveredett,és 22 hetesen vették le ujra....szted? sztem ez azért elég veszélyes. 7 hónapos koromig nemtudtam hogy egészséges e a kisbabám és az orvosomat se nagyon érdekelte.persze a pénzt elfogadta minden alkalommal.aztán a következő és egyben legnagyobb problémám az az volt,hogy elmentem levetetni a terheléses cukromat.reggel 8-ra mentem oda.(tegyük hozzá én rákoscsabán lakom és ehhez 5kor kellett kelnem...)szal amikor odaértem ott volt még 3 kismami.nekik levette a laboros hölgyike a vért de tőlem valahogy már nemtudta.....ezen még csak csak tul lettem.mondom várok a soromra hát ezzel jár adolog,le kell nyelni. ahha...csak utána másfél órával kerültem sorra.körülöttem bement mindenki,az is,aki utánam 1 órával jött.egyszer kedvesen bekopogtam hogy kicsit rosszul vagyok és letudná e venni a hölgy a vért,mert ugyis ott kell majd ülnöm még 2 órát ugye,és már érzem hogy szédülök egy picit.rámordított a többi beteg előtt hogy maradjak már.szóval tényleg minősíthetetlenül.aztán ugyebár másfél óra mulva levette a véremet de ugy,hogy üvöltözött velem meg az orvosomat szidta nekem hogy mértnem fogadja máshol a magánbetegeit meg hasonlók.olyan rosszul lettem hogy nővért kellett hivni hozzám.remegtem az idegtől és sírtam.erre azért megijedt kicsit az a boszorkány.aztán következett a 2 óra várakozás.már tényleg ájulás szélén voltam és a remegés sem mult el.édesanyám kisért el mert a párom dolgozott.bementünk az igazgatóhoz és panaszt tettem a laborosra.nah mindegy 3 hét mulva jött a válasz,hogy kb ne pattogjak meghogy a "tanuk"szerint én voltam a hibás.itt az a bökkenő,hogy mégis hogyan keresték vissza hogy kik voltak ott?és ráadásul a többi kismami is teljesen meg volt botránkozva a helyzeten és mondták h egyetértenek velem és nyugodjak meg. a végére annyit,hogy ez egy alap dolog hogy a cukorterheléses kismamákat mindig érkezésnél rögtön el kell látni mert ők utána még több mint 2 óráig nem ehetnek.ennyit erröl.ez minden más kórházban igy működik.nos...ennyit a kórházról.NEM AJÁNLOM!!!!!!!viszont a tarcsai flór ferenc iszonyatosan jó.kedvesek,képzettek és humorosak.nagyon jól döntöttem amikor eljöttem!!! sok sikert neked és gratula :) puszi(és nem akartalak megijeszteni!!!!)
2009. júl. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,bár azóta megszültem,semmit rosszat nem tapasztaltam, sajnálom , hogy neked nem volt jó élményed a korházzal kapcsolatban, én is gratulálok nekeded, jó babázást!
2009. aug. 2. 09:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!