Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bababarát kórházat keresek...

Bababarát kórházat keresek Bp-en. A MÁV vagy a Szent István az emberibb? Esetleg Szent Imre?

Figyelt kérdés
Várom a tapasztalatokat, az ott dolgozókról, szobákról, árakról, stb. Előre is köszönöm.
2010. júl. 29. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a Szent Istvánról van tapasztalatom, tavaly októberben szültem ott. A szülőszobák rendben voltak, a szülésznők is akik bent voltak akkor. Nekem annyiban nem volt szerencsém, hogy éppen front volt és rajtam kívül még 13-an szültek aznap :-( ez sajnos túl sok volt. Viszont a szobával szerencsém volt, mert mire én szültem már csak a nőgyógyászaton volt hely és ott éppen azelőtt adtak át 2 új szobát és oda tettek. Ezért fizetni sem kellett és itt új volt minden, külön fürdőszobával és 3-an voltunk, míg az osztályon tömeg volt. A fizetősben akkor nem volt hely,pedig oda mentem volna.

A nővérek között volt nagyon rendes, de volt akit a pokolba kívántam mert olyan bunkó volt.

A csecsemős nővérek segítőkészek voltak (2 kivételével), éjjel-nappal lehetett menni vagy ők jöttek és segítettek bármit kértünk.

A baba végig velem volt, kaptunk egy kis kocsit és abban aludt nagyokat. A kocsit az ágyam mellé toltam és így karnyújtásnyira volt tőlem, én ugyanis nem fektettem magam mellé az ágyba mert mozdulni is alig bírtam szülés után.

Mindent vinni kellett, hálóinget is a szüléshez és a babának is mindent (ruhát, takarót, popsitörlőt, törölközőt stb.)Szinte csak a köldök ellátásához adtak dolgokat, még a pelenkát is kérni kellett. Bár én mentem és kértem, ha elfogyott valami a szobában.

Szóval volt pozitív és negatív tapasztalatom is.

2010. júl. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kriszta pocok ***** válasza:

Sziasztok!

Első válaszoló:)

Én augusztusba fogok szülni az Istvánba. Már mindent össsze pakoltam, de jó, hgy olvaslak, mert türcsit nem raktam manónak. Azt se adnak? Én még a köldök ápolásához is megvettem a cumókat, mert a lányomat a Jánosba szültem, de ott még azért is naponta kuncsorogni kellett.

Pelust mennyit adnak egy nap? Bár én azt is vettem egy kis csomival..

köszi

34+1 hetes km

2010. júl. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi választ, várom a további tapasztalatokat :-)
2010. júl. 30. 11:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!