Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy 9 hetesen már...

Lehetséges hogy 9 hetesen már látszik a pocak? Mikor kezd el nőni? Én 4 hetes 2 napos vagyok, és láttam egy videót a 9. hétről, és ott a csajnak már volt hasa, és nem kicsi. Lehet ez vagyvalami kamu?

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínüleg fel volt puffadva!! :-))
2008. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem látszik még 9hetesen,nekem 18hetesen kezdett el ugyahogy látszani,türelmetlen az ember,de ne félj,majd a végén meg már azt kívánod,hogy ne nőjőn tovább.
2008. jún. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:D hm... Akkor nemtudom, hogy miért teszek ilyen vidótoda.... Becsapás... :S köszi a választ. Jah és szerintetek érdemes már elmenni a dokihoz?
2008. jún. 12. 19:34
 4/9 anonim ***** válasza:

már bejelentkezhetsz a dokihoz, de még két hét mulva fog valószínű érdemleges dolgot látni.

A videóról meg annyit, hogy a 9 hetes magzat(embryo) még kb 3-4 cm között van..szóval kisebb mint a hüvelykullyad..tehát mi is látszódhatna belőle?? amugyis a baba olyankor még 9 hetesen a méhhel együtt a szeméremcsont mögött van és csak a 10-11.hét körül kezd a szeméremcsont fölé kerülni, akkor sem látszk, csak tapintható. Puffadás viszont lehet magyarázat, vagy eleve nagy hasa volt a videós csajnak már terhesség előtt is.

2008. jún. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az lehet, vagy nem 9 hetes csajt kameráztak. Mind1most már tudod, hogy van még időm kiélvezni az alakomat :P Tudtok valami jó korházat pesten?
2008. jún. 12. 19:48
 6/9 anonim ***** válasza:

En holnap toltom be a 14 hetet,de nekem meg csak a mult heten tunt el az allandoan kikandikalo csipo csontom,pedig nem vagyok sovany!...es meg most kezdek kerekedni.Viszont a baratnom is terhes es 1 idosok vagyunk,de o neki mar 8 hetesen is nagy pocija volt,igaz o duci es neki mar nem az elso baba.

Dokihoz raersz 1-2 het mulva menni,es 5 hetesen voltam de csak a petezsak latszott es 1 kis potty.

Gratulalok a babahoz!

2008. jún. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ésn is neked. Engem mondjuk érdekel a kis pontom, mert arrol is kapok képet és olyan jó lesz majd később visszanézi:)
2008. jún. 12. 19:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem most kezdett el latszodni 17 hetesen,9 hetesen csak puffadastol nagy a hasunk!!!
2008. jún. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy látszódik-e a pocak az attól függ hanyadik terhesége.Én nekem ez a második most töltömbe a 12.hetet és akkora a hasam a kislányommal kb a 19.héten volt ekkora.De a védőnő azt mondta,hogy a 2.-3. terheségnél előbb látszik,hogy kerekedik a has mivel kivannak tagulva a szalagokis és a méh is.És nemcsak,hogy ellőbb látszódik,de azt mondják nagyobb is lesz a has a terheség végére a másodikal mint az elsővel.
2008. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!