Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesseget mutat az...

6 hetes terhesseget mutat az ultrahang, de nincs szivhang illetve nem latta a babat az orvos, mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Az utolso mensim aprilis 17-en volt, e szerint 8hetes lennek, szerinte nem. Verzesem nem volt egesz idaig vagy gorcsok, semmi negativ panasz. A HCG ertekem jo, minden labor lelet jo. Azt javasolta, hogyha holnap sem lattni a babat, akkor hetfon kaparast javasol. Velemenyetek? (kulfoldon vagyok egy kis szigeten, itt dolgozom)
2008. jún. 12. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hm... ha 6 hetes vagy akkor még nem is láthat szivhangot a doki, csak petezsákot.

nekem a szivhang csak 8 hetesen latszott.

2008. jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az utolso mensimtol szamolva en 9 hetesen voltam dokinal, de ott bat jol latszodott a baba es a kis szive is hogy vert.Lehet neked kesobb termekenyult meg ezert nem latszik.bar nem mindig lep fel verzes es gorcs abban az esetben ha a babaval baj lenne.Holnap akkor biztosan kiderul.
2008. jún. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen, petezsakot lat, es az az elmult egy hetben fejlodott, azaz not mm-et.
2008. jún. 12. 18:12
 4/11 anonim ***** válasza:
6 hetesen iszonyú korai kaparásról beszélni!!! Majd ha a (garantáltan) 9. héten sincs változás, akkor esetleg! A helyedben más dokihoz is elmennék!
2008. jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, igen enis azon gondolkodom (de mar nemis, mert dontottem), hogy masik orvoshoz fordulok, sot mar intezem a repjegyemet hazafel.

sokat segitettek, megegyszer koszonom!!!

2008. jún. 12. 18:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem április 19 volt meg az utolsó mensim, és múlthéten hétfőn voltam uh, és azon már látszott a petezsák, de sajnos másnap már véreztem, és csütörtökön már nem látszott semmi. Szerintem most leszel majd a nyolcadik hétbe, és nekem azt mondta a doki, hogy 6-7. héten már látszik a petezsák, és valakinek csak a 8 héten van szívhang.Szerintem ez mindenkinél változó. Nagyon fontos a jó doki, és nyugi, biztos ott lesz a baba.
2008. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
így van, pár hétre még szüksége lehet annak a pici szívnek:)másik doki!
2008. jún. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

igen, belatom (konnyen, mert nagyon szeretnem a babat)masik doki kell.

megegyszer koszi a valaszokat.

2008. jún. 12. 19:19
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is április 17-én volt utoljára mensim. 5 hét 5 naposan voltam orvosnál és már látta a 1,4 cm-es petezsákot és a 3,4 mm-es szikhólyagot! :) Ma léptem a 8. hétbe! Szerintem jól számoltál! Az a kérdés, hogy a középidőben volt e a megtermékenyülés?! Mert ha mondjuk a ciklus vége felé, akkor fiatalabb a babád és ugye egy-egy hét különbség rengeteget jelent! Szerintem nyugodj meg és keress egy másik dokit!!! Ez nem normális dolog, hogy rögtön meg akarja szakítani a terhsséget!!!!!

Jó egészséget Nektek!!!

2008. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
későn írok, de remélem elolvasod. Semmiképp ne engedd a dokinak a kaparást, ha ne adj Isten elhalt a magzat, akkor is általában a következő vérzéssel kitisztulhat. ha ez még 3-4 hétig onállőan nem történik meg akkor kell sajnos a kaparás, de addigra még meg is dobbanhat a szive és észreveszik. Amig nem volt vérzés addig nem ürült ki onnan semmi,ha esetleg elájulsz , émelyegsz vagy mérgezési tüneteid vannak akkor sajnos lehet, hogy az van, de nem ebből indulunk ki, hanem amit előtte írtam.
2008. jún. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!