Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom elviselni magamon a...

Nem tudom elviselni magamon a melltartót, nálatok is volt ilyen?

Figyelt kérdés
13.hétben vagyok és egyszerűen nem bírom elviselni! Vajon változni fog? Nálatok is volt ilyen?

2013. ápr. 6. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
én a terhesség alatt sport melltartót hordtam,és 9 hónappal a szülés után is általában az van rajtam... ha csak nem olyan felsőt veszek fel ami alá nem megy. próbáld ki Te is, meglátod,sokkal komfortosabban fogod magad érezni benne
2013. ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Vettem szoptatós melltartót, és az nem bírom elviselni. :(

Sport melltartóra én is gondoltam...

2013. ápr. 6. 20:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Mint az első. :)

Én is sport melltartót vettem, egyszerűen utáltam a többi félét! S ez szülés után is sokáig eltartott...

Úgyhogy szerintem is keress egy jófélét, amiben kényelmes érzed magad.

2013. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En is sport melltartot hordok,de az is zavar sokszor...:D 20 hetes
2013. ápr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én kb az 5-6. héttől nem is hordok melltartót (most a 14. hétben járok). Eleve kicsi volt a mellem előtte, de azóta, hogy megnőtt egy kicsit (már nem is olyan kicsit), majdnem úgy áll, mintha melltartó lenne rajtam. :D Úgyhogy egyelőre én elvagyok melltartó nélkül. Később ha szükségem lesz rá, akkor szintén a sportmelltartóra szavazok.
2013. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én a terhesség előtt se tudtam elviselni. Terhesség alatt nehezen de a sport melltartóban megyek valahová de itthon nincs rajtam semmi. 39+4hkm
2013. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A terhességem elejétől én kizárólag akkor veszek fel melltartót,ha megyek valahova,vagy vendégek jönnek hozzánk.Eleinte érzékenyek voltak a melleim,azért zavart a melltartó,utána,ahogy megnőttek a melleim,hiába vettem nagyobb melltartót,úgy éreztem,hogy szoros és nem kapok levegőt benne.A fiam születése után meg azért volt bajom a melltartóval,mert rengetegszer le-fel kellett venni a szoptatások miatt.5 hónapja szültem,de még mindig haragban vagyok a melltartóval,bár tartok tőle,hogy nagyon meg fognak ereszkedni a melleim,mivel szinte soha nincs rajtam.
2013. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én már vagy 1.5 éve nem hordok melltartót. A szoptatással kezdődött. Nem bírtam elviselni magamon. Aztán terhes lettem megint és továbbra sem tudtam elviselni. Szóval csak akkor veszek fel, ha elmegyünk valahova vagy hozzánk jönnek.
2013. ápr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én már akkor sem, mert kidörzsölődött a bőröm a melltartó alatt. Meg nekem is olyan szorító érzés. Csak azon aggódom, hogy ha majd megindul a tejecske, akkor foltos lesz a pólóm. Vagy hát majd akkor valamit ki kell találni.
2013. ápr. 7. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!