Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idős terhességtől kezd...

Mennyi idős terhességtől kezd látszani a pocak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,hogy a negyedik hónaptól emelkedik ki a medencéből.
2009. szept. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ahogy vége az első trimeszternek, onnantól kezd látszani a védőnők szerint. De egyénenként változik, nekem úgy a 15. héttől kezdett látszani.
2009. szept. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Első terhességnél később: láttam már teljesen lapos hasú, 40 kilós, nádszélvékony kismamát 15 hetes terhesen, akiről csak akkor hittem el, hogy babát vár, amikor megmutatta az UH képet.


Második és többedik terhességnél hamarabb, mert a szövetek már kinyúltak: akár már a 3. hónaptól is látszódhat.

2009. szept. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

En a 2. babamat varom, a 19. hetben vagyok es normalis ruhaban meg most sem latszik. Pontositok: nem eszreveheto.

En igen vekony vagyok es magas, az elso babammal a 25. hettol vettek eszre, hogy babat varok, addig inkabb csak mi lattuk a pocimat.

Most ahhoz kepest hamarabb elkezdett noni, nagyobb, mint akkor volt mondjuk felidosen, de ha nem teljesen szuk felso van rajtam, akkor senki nem lat rajtam semmit, ha szuk felso, ruha van rajtam, akkor meg inkabb gnomnak nezek ki, nem terhesnek (vekony, hosszu labak, karok es a vekonyakra nem jellemzo pocak, jo egy hete meg be is szoltak idegen kozepkoru nok, hogy milyen aranytalan testalkatom van). 14 hetesen meg most, a 2. babamnal is szuk topban es miniszoknyaban mentem uh-ra, egyaltalan nem volt akkor meg hasam. Harom hete kezdett el noni.

2009. szept. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En 18 hetes kismama vagyok elso babaval. Most kezd noni a pocim. Kivulallok nem veszik eszre csak mi itthon a ferjemmel. Ha szuk felsot veszek fel akkor egyelore ugy nezek ki mint aki nagyon telezabalta magat. :) De azert a nadragjaim mar eleg kenyelmetlenek, ki kell gombolni oket ha leulok, ugyhogy lassan kismama nadragot kell beszereznem. 171 magass vagyok es jelenleg 62 kilo.
2009. szept. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én már a 16. héttől láttam, reggel, mikor felébredtem, olyan volt a pocim, mint egy padlizsán, középen domborodott.

Most 22 hetes vagyok, ismerősök, akik látnak, még nem kérdeznek rá, hogy mi a helyzet, szóval olyan vagyok, mint egy jóllakott óvodás. Amúgy ciki, mert tavaly jól meghíztam, az a naci, amit ma vettem fel, tavaly 67 kg.-nál állt úgy rajtam, mint most 60 kg-san, a pocimon

2009. szept. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14 hetes vagyok es nem tudom mar eltakarni,elso baba.En orulok neki,csak meg nem jon hogy terhes rucikat vasaroljak.
2009. szept. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem már a 11. héten sem jöttek fel a nacijaim, de akkor még csak a puffadástól volt. a 13-14. héttől már mindenkinek feltűnt. Szerintem ez teljesen egyéni. Én a 23. hétben vagyok és elég nagy a pocim. a múltkor találkoztam egy 25 hetes kismamával,akkora volt a pocakja, mint nekem a 15. héten. Nem vagyok cingár alkat, de nem is vagyok kövér.(167 cm 63 kg-mal kezdtem, most vagyok 68, és 100 cm a haskörfogatom köldök alatt)
2009. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem 26hetesen kezdett el látszani. Most is csak 102cm a pocakkörfogatom.


39hetes pocis

2009. szept. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!