Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor érezte mozogni a...

Ki mikor érezte mozogni a babáját először és mihez hasonlítható az érzés?

Figyelt kérdés
Úgy figyelem, hogy végre mikor fogom érezni őt először, de még mindig semmi. Pedig az uth-on már látszott, hogy nagyon kis akítv baba:) Éreztem már fura motoszkálást, de mindig arra gondoltam, hogy biztos csak a bélműködésem. Mit figyeljek, milyen jellegű érzés lesz? -18 hetes kismamó
2009. szept. 21. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
13. héten éreztem először. Pontosabban a múlt héten. Nekem a második babám. Olyan kis motoszkálást érzek olyankor, amit Te is éreztél. Szóval szerintem már nálad is a babát érzed! :)
2009. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szia nekem az elsö babó van a pociban én 16hetesen éreztem elösször olyan volt mintha a szememben rángott volna az izom.A dokim ki is nevetett a hasonlitásért mert mindenki bélbugyorgáshoz hasonlitja én meg nem.jó babóvárást kivánok 36 hetes pocakos
2009. szept. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valaki ahhoz hasonlítja, mintha egy kis pillangó vagy lepke szorult volna a hasadba:) apró, pici motoszkálás:)
2009. szept. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én bökdöséseket éreztem a 19. hét környékén.
2009. szept. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

én semmit nem éreztem a 16. héten, csak azt, hogy ha a kezemet a hasamra tettem, és ő pont úgy fordult (1-2 alkalommal fordult elő), akkor éreztem, hogy valaki kifelé bökdös. 18-19 héten kezdtem érezni ezt, amit mások úgy emlegetnek, hogy félreérthető bélmozgás, bugyborékolás, bármi, azzal a különbséggel, hogy nekem olyan érzésem volt, mintha egyetlen óriási bugyborékom volna, ami szaladgál a hasamban jobbra-balra. A 20. héttől éreztem kívülről is, hogy mikor bent szalad a buborék, akkor kívül bökdös. A 21. hét eleje óta minden nap egyre esősebben érzem, néha elég ilyesztő, ahogy este beindul :)


22 hetes pocis

2009. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. a 14. héttől finom érintések, bökdösések, de eleinte csak nagyon ritkán és nem tudtam hogy nem-e a csak a bélműködés. De mostmár (17 . hetet töltjük) minden nap érzem és tuti biztos vagyok benne hogy Ő az! Szerintem te is a babát érzed és majd ahogy telnek a napok egyre inkább biztos leszel ebben. Most még olyan picik hogy több nem telik tőlük :)
2009. szept. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvasva válszaitokat, én egy érzéketlen dög vagyok, csak e 20. héten éreztem. )-: Telán, mert 1. baba. Pedig figyeltem. Csak építkeztünk is, vizsgáztam is időnként...
2009. szept. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!